20-21 жовтня у Харкові відбувся Міжнародний чемпіонат по спорту і мистецтву на пілоні Pole Art in Ukraine 2018. Близько 250 учасників різних вікових категорій змагалися за звання кращих поулденсерів.
Організатор чемпіонату – Тетяна Гордієнко – багатократна чемпіонка всеукраїнських та міжнародних змагань, голова Ukrainian Pole Art & Sport Federation. UPASF входить у світову федерацію POSA, власне, за правилами якої проходили змагання. На цьому заході, в якості судді був присутній сам президент світової федерації Davide Lacagnina.
Рівне та студію Pole Dance 360° представили 10 спортсменів, які змагалися у різних категоріях. Підготовкою номерів зі поулспорту займалася Сова Світлана – засновник та керівник студії.
У результаті у наші дівчата отримали такі результати:
Сапіга Єва – 1 місце «Юніор А» професіонали.
Зварич Поліна – 2 місце «Юніор А» професіонали.
Серед 27 учасників в цій категорії мої дівчатка показали блискучий результат, наша учениця Софія Ковальчук увійшла в п’ятірку найкращих“, – розповідає тренер дівчат Світлана Сова.
Окрім того, у здобутку рівненських спортсменів наступні перемоги:
Соломія Костельнюк посіла 2 місце в категорії «Діти 6-9», аматор.
Марія Ступницька – 3 місце в категорії «Юніор А», аматор.
Старіченко Вікторія – 1 місце в категорії «Юніор А», аматор.
Новак Іванка дебютувала на змаганнях, і одразу ж виборола 1 місце в категорії Артістік, Юніор В.
Крім того, блискучі результати показали спортсмени Ільчук Катерина та Хайнацька Вікторія, які були дуже близько до призових місць“, – зазначає Світлана Сова. – “Постановка номерів та їх відпрацювання –  довготривалий і складний процес, але ми з цим справилися, вкотре довівши свою першість в Україні“.
Вітаємо рівненських поулденсерів з перемогою та зичимо нових звершень та досягнень.
1 084 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість − один =

НОВИНИ