З 12 по 15 червня у місті Вишневе, Київської області, на базі спортивно-тренувального комплексу, проходили Чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих, юнаків та жінок.
Змагання, що тривали упродовж чотирьох днів пройшли за чотирма видами вправ: підйому по штурмовій драбині, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, естафеті та бойовому розгортанні.
В змаганнях серед дорослих брали участь 27 команд з різних регіонів України та 17 команд в змаганнях серед юнаків. Також на цих змаганнях приймала участь рекордна кількість учасників змагань, понад 500 спортсменів приїхали до Київської області, аби продемонструвати свої фізичні та професійні навички.
Так, в перший день змагань серед юнаків в підйомі по штурмовій драбині у вікно другого поверху навчальної башти серед представників молодшої вікової групи третє місце виборов Антон Маруха. Другий день також приніс в скарбничку області ще одну бронзову медаль, а саме в подоланні стометрової смуги з перешкодами серед представників середньої вікової групи третє місце зайняв Дмитро Ловин.
Серед дорослих спортсменів приємно відзначити вдалий виступ пожежного-рятувальника пожежно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області Ярослава Мошковського, який став кандидатом в збірну України і хоча Рівненські спортсмени юнацької вікової групи майже щорічно стають кандидатами в збірну України, це перший представник від дорослої команди, який буде боротися за право представляти нашу країну на Чемпіонаті світу у вересні місяці в м. Банська- Бистриця, Словаччина.
У підсумку Чемпіонатів, юнацька команда посіла десяте загальнокомандне місце, доросла  одинадцяте місце, що дає право нашій збірній приймати участь у Кубку України, який відбудеться у серпні місяці, в місті Ужгород, де будуть змагатися шістнадцять найсильніших команд за підсумком чемпіонату України.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
316 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − 8 =