Літо – ідеальна пора для мандрівок, подорожей та активного відпочинку. Пізнавати нові міста, перейнятися духом пригод і вдосталь насолодитися позитивними емоціями – все це неодмінні переваги вільного туризму. Ви самостійно обираєте маршрут та місця де бажаєте зупинитися, плануєте свій відпочинок за власними вподобаннями і що важливо в ході подорожі вносите корективи не ризикуючи викликати невдоволення у інших туристів. Такий варіант підходить для сімей, невеликого гурту друзів чи просто закоханій парі. А якщо ви любите відпочинок на самоті, то ви тим паче будете «сам собі господар».
Формуючи свій маршрут, та пакуючи валізи незабудьтесь перед мандрівкою подбати і про ночівлю. Хорошою альтернативою у такому випадку є подоба оренда квартири. Для того, щоб цей момент не завдав вам клопотів та неприємностей важливо знати певні секрети цього процесу.
Найпопулярнішим способом пошуку квартири – є використання профільних веб-сайтів з пошуку нерухомості, на кшталт DOM.RIA.com. До речі, саме на цьому сайті є оголошення з поміткою «перевірено». Це означає, що інспектор сайту особисто приїздив до помешкання та пересвідчився у достовірності наданої інформації. В свою чергу це убезпечить вас від розчарувань та ймовірних аферистів. А афер та й просто недобросовісних орендодавців у цій сфері більш ніж достатньо.
Запам’ятайте, усі «заочні» фінансові рухи – це завжди ризик. А якщо власник квартири вимагає від вас повну оплату і при цьому не веде вас за місцем адреси, а призначає місце зустрічі де інде, можете рахувати, що ви лишилися і місця ночівлі і грошей. За «приманку» шахраї часто використовують низькі ціни. Тому спочатку промоніторте усі пропозиції і відразу відкидайте варіанти зі значно заниженою вартістю. Коли будете вивчати пропозиції від орендодавців завжди звертайте увагу на відгуки. Це також допоможе вам зрозуміти, варто мати вправу з власником квартири чи ні.
Дуже часто орендодавці просять завдаток, особливо коли мова йде про бронювання житла. Як зазначалося вище це завжди ризиковано. Саме тут у нагоді і стануть відгуки людей з допомогою яких ви зможете знайти чесний варіант оренди квартири. До слова, перед поїздкою попитайте у своїх друзів, можливо вони мали практику оренди квартири у тому ж місті та мають контакти власників помешкання. Це також убезпечить вас від шахраїв, бо так би мовити поїдете в «перевірене місце».
При виборі житла враховуйте зручність його розташування та наявні переваги в оснащенні квартири. Виділіть собі найважливіші критерії – Інтернет, холодильник, пральна машина і т.д. Щоб уникнути непорозумінь під час виселення, перед тим як вселитися сфотографуйте приміщення та в присутності власника перевірте справність техніки. Погодьтеся, так буде легше довести, що наприклад ви не ламали дверцята в шафі, якщо недобросовісний орендар захоче «приписати» це на ваш рахунок.
Важливо обговорити з власником помешкання і умови проживання, особливо якщо ви плануєте наприклад влаштувати вечірку. Обговоріть час виселення, щоб не вийшло ситуації, коли на порозі вже нові люди, а ви ще жодної валізи не спакували.
Пам’ятайте, що найбільшою гарантією вашої безпеки в випадку оренди квартири є укладання договору. В цьому випадку вам буде найлегше відстояти свої права в разі виникнення непорозумінь та проблем.
Гарних вражень та веселого відпочинку.
На правах реклами
280 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + шість =