Склоочисники – здається, невеличка деталь, та яка суттєва коли за вікном автівки негода. Саме двірники забезпечують гарну видимість дороги, а тому безпосередньо пов’язані з безпекою руху.  Незабаром на рівненських водіїв чекають дощі та сніг, а тому варто пересвідчитись, що склоочисники знаходяться у належному стані. Якщо ж ні, тоді варто не баритися та придбати нові. До слова, якщо після кількох помахів двірників на склі лишилися розводи – це перша ознака, що їх потрібно замінити. Як зробити це якісно та доступно читайте у нашому матеріалі далі.
Нині все частіше рівняни користуються послугами інтернет-магазинів та спеціалізованих веб-сайтів. Це значно економить час а інколи і ресурси. Стосується це і автотоварів. Купити склоочисники у Рівному можна завітавши на один з таких порталів. Зокрема широкий вибір двірників представлений на сайті AUTO.RIA.com
Утім, перш ніж почати пошук склоочисників, варто визначитись, які найліпше підходитимуть саме вам.
Справа у тому, що двірники бувають різними, тому при виборі варто враховувати їхні характеристики та особливості.
Розрізняють три основних типи склоочисників: каркасні, безкаркасні і  гібридні.
Особливість каркасних двірників полягає у тому, що їхнє лезо кріпиться до системи шарнірів і коромисел. Нині на ринку автотоварів частіше зустрічаються пластикові каркасні склоочисники. Пластиковий механізм у порівнянні з металевим більш практичний, але такі двірники будуть вам довго служити за умови, що пластик високоякісний. У противному випадку на пристрої швидко з’являться тріщини, які призведуть до появи люфтів. Каркасні двірники зазвичай найбільш доступні по ціні.
Механізм безкаркасних склоочисників полягає у двох металевих пластинах, між якими розташовується лезо. Пластини знаходяться в литому зазвичай пластиковому корпусі. Варто зазначити, що за рахунок своєї форми, яка нагадує спойлер, такі двірники ніколи не пориваються льодом. Проте такі склоочисники не є універсальними. Наприклад, двірники від «Мазди» не підходять до «Опеля».
Найбільш дороговартісним але і надійним є варіант гібридних склоочисників.
Такі двірники своєрідний синтез каркасних та безкаркасних склоочисників – вони мають литий корпус і усередині розташовуються шарніри і коромисла.
Якого б виду двірники ви не обрали, звернуть увагу та гумові щітки.
Саме вони будуть усувати атмосферні опади з поверхні скла. Тому, вони мають буди однорідними, еластичними та гладенькими. Ретельно перегляньте чи не має виріб дрібних тріщин.
При виборі склоочисників необхідно визначитись з кріпленням. Вони також бувають кількох видів – гачкоподібний, боковий штир та підгін за розмірами.
Гачкоподібний вид кріплення дуже поширений, утім вважається нині застарілим та ненадійним. Боковий штир вважається більш надійним, проте він більше проблематичний при встановленні. Підгін за розмірами вважається найбільш універсальним та вдосконаленим.
Також треба правильно обрати оптимальний розмір щіток склоочисника, який буде підходити під конкретне скло.
Замінити склоочисник можна на СТО або ж самостійно. Якщо ви вирішили не звертатися за сторонньою допомогою тоді вам будуть у нагоді наступні поради:
Ту ділянку скла, з яким контактує щітка і її кріплення потрібно закрити м’якою тканиною. Потім потрібно перевести двірник у позицію для сервісного обслуговування. Тепер у цьому положенні його можна буде зняти. Зверніть увагу, який фіксатор у очищувача і тоді провівши необхідні маніпуляції зніміть його. Новенька щітка ставиться з застосуванням усіх дій у зворотному порядку.
Нехай ваша дорога завжди буде безпечною!
на правах реклами
347 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 4 =

НОВИНИ