Для відповідального та дбайливого власника, автомобіль це не просто спосіб пересування… Автівка – може бути цілою історією. Нерідкими є випадки, коли автовласник не хоче прощатися зі стареньким авто, бо «прикипів» до нього душею. Тоді, маленька подряпина, може стати цілою проблемою, що вже й говорити про таке страшне для всіх автолюбителів слово корозія. Про корозію, мають пам’ятати і ті власники, які купують уживані автівки, особливо, якщо вони мають поважний вік – «10 і старше».
Купити автомобіль у Рівному не проблема – це можна зробити  на авторинку, або ж з допомогою спеціалізованих  сайтів, наприклад таких, як AUTO.RIA.com.  А щоб таке неприємне для водіїв, явище, як корозія, не псувало задоволення від транспорту, варто знати кілька нехитрих правил, щоб вберегти автівку від іржі.
Перш за все, варто зауважити, для того щоб з’явилася іржа достатньо всього двох складових – повітря і води, а якщо ще й «присолити», як це буває часто взимку, то іржа не забариться з’явитися та автомобілі. Як тільки ви помітили перші прояви цього підступного явища, не баріться, бо чим раніше ви розпочнете боротьбу, тим менше у результаті фінансів та зусиль затратите. У питанні корозії діє добре відоме усім правило: кращий спосіб боротьби – це профілактика.
Днище автомобіля, капот, передній бампер та арки – це ті місця у автівці, які найбільш уразливі до іржі.
Для того, щоб днище автівки прослужило довго його обробляють антикорозійними засобами. Перш ніж приступити до обробки авто, його потрібно ретельно підготувати – місця, які обробляються мають бути чистими та сухими. Нині на авторинку є широкий вибір засобів, які захищають від корозії, всі вони мають різну цінову політику. Найбільш бюджетний варіант – це обробити днище автомобіля бітумною мастикою. З допомогою мастики ви захистите автівку від впливу вологи та повітря.
В якості профілактики появи корозії на автівці гарно себе зарекомендувала броньована плівка. Щоправда, це досить дороговартісний варіант.
Щоб захистити від корозії пороги і арки – варто придбати підкрилки. Ціни на них доступні, а переваги очевидні.
Попри те, що волога відіграє у появі іржі важливу роль «банні дні» для вашого авто непотрібно відміняти. Навпаки, чистий автомобіль рідше страждає на корозійну недугу, аніж замурзаний та обліплений багнюкою. Але подбайте, щоб автівка гарно просохла після миття. До слова, нині виробники різних миючих засобів для автомобілів, пропонують спеціальні шампуні, які за їхніми словами мають спеціальні компоненти, які допомагають захистити автомобіль від корозії.
У випадку коли ви помітили подряпини чи відколи фарби, можна застосувати спеціальні комплекти. Вони ефективні коли пошкоджене місце «свіженьке» і ще не покрилося іржею. У комплект входить: пакет з автошампунем, очисник подряпин і відколів, кольоронасичений восковий олівець і поліруюча серветка. Зручність такого комплекту у його мобільності, він завжди може бути під рукою і не потребує від власника авто особливих умінь та навиків.
Якщо ж ушкоджене місце покрилося іржею, перш за все потрібно її видалити. Гарним варіантом є застосування «перетворювачів» – завдяки особливому хімічному складу препарат перетворює іржу в ґрунт.
Утім буває і так, коли врятувати автомобіль зможе лише фарбування. Зазвичай це буває у тих випадках, коли автовласник не надав належної уваги першим проявам іржі на транспорті. Звісно з фарбуванням власник авто «влітає у копійку», навіть якщо фарбування потребує не весь автомобіль, а лише окремі його частини.
Загалом корозія явище підступне, але за умови правильного підходу, з ним можна впоратися.
на правах реклами
фото ілюстративне з мережі Інтернет
370 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − шість =