Перше власне житло, зміна квартири на більшу чи меншу, переїзд у інше місто або ж просто вигідна інвестиція власних статків – це найбільш часті причини купівлі нерухомості. Та якою б цих причин не керувалася людина, пошук та придбання «нових квадратних метрів» є процесом відповідальним та кропіткім. В першу чергу це обумовлено ціновою політикою на ринку нерухомості. Природно, що покупець, який вкладає кошти у квартиру, хоче це зробити максимально вигідно та без зайвих клопотів.

Купити квартиру у Рівному не складає проблем, адже вибір нерухомості тут на любий смак та гаманець. Перше, що потрібно зробити – це визначитись із співвідношенням «ціна – якість». Завжди реально оцінюйте свої фінансові можливості – це суттєво зекономить ваш час. Зекономити його вам дозволить і безпосередній пошук квартир на спеціалізованих інтернет ресурсах, наприклад таких, як DOM.RIA.com. До слова, зверніть увагу на цьому сайті є оголошення з поміткою «перевірено», вона з’являється тоді, коли експерти ресурсу відвідують об’єкт продажу. Це в свою чергу може убезпечити вас від шахраїв. Аферистів на ринку нерухомості більш ніж достатньо, тому не радимо звертати увагу на квартири із різко заниженими цінами, та виконувати будь яких заочних фінансових операцій.
Окрім шахраїв, вистачає просто недобросовісних продавців, які можуть приховати суттєві недоліки житла з допомогою косметичного ремонту. Тому, якщо ви націлені на придбання певної квартири, незайвим буде поспілкуватися з сусідами, які точно знатимуть, чи була наприклад у квартирі пожежа, чи була вона затоплена і т.д.
Якщо вам припала до душі квартира на першому або останньому поверхах, перевірте чи немає там плісняви і грибка, адже вони найшвидше піддаються цим недолікам.
Важливим фактором, який впливає на ціну квартири є її місце розташування, чим воно зручніше тим вища ціна. З’ясуйте, наскільки близько розташовані школи, дитячі садки, супермаркети, зупинка громадського транспорту, наскільки швидко ви зможете дістатися до місця вашої роботи і т.д.
Також, перед покупцем часто постає питання – скористатися первинним чи вторинним ринком. Знову ж таки, на ваги ставлять різні фактори – розташування, обжитість району та ціни. Якщо ваш вибір припав на жило в новобудові поцікавтеся, чи є у забудовника вже завершені та здані в експлуатацію будівництва, чи немає серед них проблемних.
Якщо усі «пазли» з ваших вимог та матеріальних можливостей склалися, можна переходити до безпосереднього оформлення житла. На даному етапі дуже важлива ретельна перевірка усіх документів. Заборгованості, квартира у заставі, кілька власників – усі ці моменти треба з’ясувати до укладання договору купівлі-продажу.
Найліпше в таких випадках скористатися юридичною допомогою кваліфікованих спеціалістів, які перевірять квартиру та її документи.
Для процедури оформлення документів обирайте досвідчених нотаріусів з хорошою репутацією. Саме він буде завіряти розписку про внесення авансу і договір купівлі-продажу. Усі маніпуляції з грішми краще всього робити у присутності свідків. Угоди на розписки мають бути відображати усі моменти взаємодії покупця і продавця – це допоможе вам у випадку, якщо у вас виникнуть спірні питання чи проблеми з житлом.
Ставтеся до купівлі нерухомості відповідально і в подальшому вона тішитиме вас та вашу родину
(на правах реклами)
Теґи:
149 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 5 =