Автомобілі заполонили вулиці Рівного – звісно, адже це зручно і мобільно, це робить людину більш самостійною та незалежною від зовнішніх чинників. Саме тому, сучасний автомобільний ринок завжди активний. Утім, на новенькі авто фінансів вистачає не у всіх, через це уживані автівки користуються чималим попитом і тут важливо, купуючи таке авто, вміти зробити правильний та виважений вибір.
З самого початку, ще до безпосередніх пошуків транспортного засобу, варто визначитись для чого вам автомобіль! Для роботи, родини чи може просто частинка вашого яскравого іміджу…? Які марки автівок вам подобаються? Які матеріально ви здатні придбати? Наскільки фінансово комфортно вам буде обслуговувати придбане авто? Як тільки ви визначитесь із цими питаннями, коло ваших пошуків значно звузиться і ви зможете безпосередньо приступати до пошуків.
Купити автомобіль у Рівному не складе великих труднощів. Немало пропозицій можна побачити на авторинку, утім найбільш дієвим та ефективним методом пошуку автомобілів є використання спеціалізованих інтернет-сайтів, наприклад таких, як AUTO.RIA.com
Проведіть моніторинг цінової політики тих типів автомобілів на які ви націлені. Відсічіть, які не варті уваги – це авто з надто завищеною ціно та надто низькою. У першому варіанті, очевидно господар ніяк не розпрощається з автомобілем, і досить скоро все таки знизить ціну, в іншому досить висока вірогідність натрапити на шахраїв.
Що стосується шахрайських схем, Новини по-рівненськи неодноразово про це писали. Нагадаємо про одну із них, коли житель Рівненщини натрапив на оголошення в Інтернеті щодо продажу авто за прийнятною ціною. По телефону домовився із продавцем про нюанси купівлі-продажу. Шахрай зауважив, що автомобіль, за який запросив тисячу 200 доларів США, зараз знаходиться у сусідній країні. Тому поставив умову про перерахунок авансу 300 доларів та пообіцяв, що за два дні машина буде у замовника. За покупцем затримки не виникло, бо чоловік одразу виконав свою частину угоди. Та через обумовлені два дні продавець на зв’язок більше не вийшов. На сьогодні таких схем безліч, і хоч подекуди шахраї потрапляють у руки правоохоронців та все таки багатьом вдається уникати правосуддя.
Перейдемо до моменту безпосереднього огляду транспорту. Об’єктивно зважте свій рівень знань про автомобілі, якщо він не надто високий, візьміть з собою на допомогу людину, яка займається технічним обслуговуванням авто. Це убезпечить вас від ймовірних недобросовісних продавців, які вирішили не розповідати про недоліки свого автомобіля.
Досить важливо знати чи потрапляла автівка у ДТП. Порівняйте цифри на вікнах – це дозволить визначити чи був автомобіль в аварії. Яким чином? Вікна зазвичай мають номер, який відповідає останній цифрі року виготовлення, тому, якщо цифри різні, найімовірніше автівка була битою і скло замінили.
Зверніть увагу на схід-розвал коліс, якщо авто було в ДТП скоріше всього колеса будуть їздити криво. Добре, якщо маєте можливість зробити з допомогою спеціального приладу заміри товщини лаку – це дозволить визначити у яких місцях була шпаклівка.
Подивіться чи є наявність пошкоджень крайок болтів кріплення крил, багажника, капота та дверей.
Двигун – серце автівки і якщо воно «уражене» це не тільки позначиться на вашому настої, а ще й суттєво на вашому гаманці. Тому обираючи автомобіль, запам’ятайте заводитись двигун має відразу. Звісно, що усіх проблем, які можуть бути з серцем автівки «на око» не побачиш, але ніякого стороннього шуму, стукоту, трясіння – не повинно бути.
Ви маєте відчути авто. Тому обов’язково влаштуйте автомобілю тест-драйв. В якості випробування оберіть погану дорогу, таких у нас вдосталь. Якщо з підвіскою проблеми – ви то відразу побачите.
Перевірте автомобіль на наявність іржі і взагалі обирайте доглянуте авто.
Особливо ретельно потрібно ознайомитися з документами на автомобіль.
Зверніть вагу:
-на відповідність кольору кузова в документах з реальним кольором кузова;
-коли машина була знята з обліку та коли поставлена;
-якщо авто куплене за кордоном перевірте автентичність митних відміток;
-звіряйте номери кузова та двигуна із зазначеними в документах.
Коли усі нюанси, в тому числі цінові, з продавцем вирішені можна переходити до безпосереднього процесу купівлі. Новини по-рівненськи рекомендують передавати гроші та оформляти договір купівлі-продажу у присутності свідків.
Щасливої дороги.
(на правах реклами)
551 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =