Ви вирішили продати свою квартиру? А чи підготували належним чином ви своє помешкання? Перше враження, яке справить ваше житло на ймовірного покупця відіграє не останню роль у прийнятті рішення. Очевидно, що ремонту зі значним капіталовкладенням робити не надто хочеться, та власне і не потрібно, адже часто покупці мають свої плани на те, як виглядатиме їхня майбутня квартира. Попри це, ваше помешкання має мати презентабельний та охайний вигляд. Як зробити це з мінімальними фінансовими затратами читайте у нашому матеріалі далі.
Продати квартиру у Рівному можна у короткі терміни, головне правильно підійти до цього питання. А для цього підготовку треба починати ще до подачі оголошення… Якщо ви вирішили розмістити його на спеціалізованому сайті, важливо зробити якісні та вигідні світлини. До слова на сайті DOM.RIA.com ви можете замовити функцію «перевірене житло» – це коли до вас приїздить інспектор та перевіряє відповідність вашого житла і представлених світлин. До такого роду оголошень у покупців підвищений рівень довіри, адже це ще й означає, що житло продають не аферисти.
Отож, огляньте свою квартиру критичним поглядом і поставте себе на місце покупця, щоби вам відразу кинулось в очі – можливо кран, який увесь час капає, чи обдерті шпалери, а може покрита іржою ванна?
Для того, щоб усунути ці недоліки зовсім не потрібний капітальний ремонт, на матеріали, які підуть та щоби «підлатати» квартиру піде не так багато, зате в очах покупця вартість її точно не знизиться.
Запам’ятайте квартира має бути чистою і просторою. Брудні вікна у поєднанні із захаращеними підвіконнями справляють не найкраще враження. Заберіть з поля зору усі зайві речі, навіть якщо це милі вашому серцю сувеніри. Ріелтори переконують незахаращені квартири продаються швидше. З цієї ж причини подбайте аби коридор, яким йтиме покупець до вашого житла теж був прибраним.
Негативне враження справляють неприємні і затхлі запахи, тому гарно провітріть приміщення. Як варіант можете перед візитом потенційних покупців заварити запашної, ароматної кави, на підсвідомому рівні це викликатиме відчуття затишку. Ваше завдання зробити так, щоби людина яка зайшла у квартиру захотіла у ній лишись.
При можливості подбайте, щоб під час огляду квартиру і ній не було нікого окрім вас та покупців. Гавкання собаки, плач дитини, діалог бабусі по телефону з сусідкою відволікатимуть і не даватимуть побачити ті переваги, які ви так старанно готували.
Не забувайте – перше враження можна справити усього лиш раз!
На правах реклами
738 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 5 =

НОВИНИ