Ви вже знаєте, які придбаєте меблі у вітальню, якого кольору будуть стіни у дитячій кімнаті та які квіти ростимуть на клумбі перед ґанком… Збудувати помешкання своєї мрії справа кропітка та затратна, але безперечно варта того. Зазвичай першим кроком до реалізації ваших планів є придбання земельної ділянки під будівництво. Підхід до цього процесу має бути ретельним та зваженим, адже якщо ви придбаєте невдале місце з часом можете зіткнутися з такими проблемами, як підтоплення, просідання фундаменту чи систематичні перебої з електрикою, газом, водою…
Отож, як і де шукати місце під будівництво?
Купити земельну ділянку у Рівному чи області великих труднощів не складе. Широкий вибір пропозицій розміщений на дошках оголошень чи на спеціалізованих сайтах. Наприклад, перевагою сайту DOM.RIA.com є наявність перевірених земельних ділянок, що убезпечить вас від ймовірних шахрайських дій аферистів.
Визначтесь, якого розміру вам потрібна земельна ділянка та що на ній має бути: будинок, садок, квітник, бесідка…
Завжди можна проконсультуватись в архітектора аби оптимально визначити співвідношення будівлі до території.
Зверніть увагу на склад ґрунту на обраній місцевості. Болотистих земельних ділянок краще уникати, як і торф’яних. Переконайтесь чи не надто високо залягають ґрунтові води. Усі ці фактори впливають на стійкість будинку. Якщо плануєте вирощувати городину поцікавтесь родючістю ґрунту та рівнем його кислотності.
Якщо ви обираєте місце під будівництво в околицях міста чи сільській місцевості не зайве поцікавитись зручністю інфраструктури та безперебійністю комунікацій. Поставте собі запитання, наскільки зручно вам буде добиратись до місця роботи, школи, лікарні чи магазину? Зважте, що чим далі від вашої ділянки знаходяться газопровід, каналізація, водопровід і т.д. тим більше коштів вам доведеться витратити на підключення вашого будинку до комунікацій.
Не ігноруйте питання здорового та безпечного проживання. Поцікавтесь, чи немає поблизу екологічно негативних об’єктів таких наприклад, як заводи, звалища чи тваринницькі комплекси. Незайве знати про якість води на обраній вами місцевості.
Наявність громадського транспорту та гарний стан доріг вважається однією з переваг і впиває на комфортність проживання.
Якщо по всіх параметрах земельна ділянка вас задовільняє лишається перевірити її юридичну “чистоту”. Під час укладання угоди мають бути усі необхідні документи: державний акт на право власності на земельну ділянку та документи на підставі якого він був отриманий, довідка про присвоєння кадастрового номера. Важливо звернути увагу на цільове призначення ділянки, має бути довідка про відсутність або наявність обмежень та арештів. Аби не втрапити у руки шахраїв або ж просто недобросовісних громадян перевірку документів краще всього довірити досвідченим ріелторам та нотаріусам.
На правах реклами
630 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + один =

НОВИНИ