Часто-густо у автовласників виникає бажання продати своє авто. Причини бувають різними – це і матеріальна скрута чи бажання купити новішу автівку, але так чи інакше усі хочуть автомобіль продати максимально вигідно. Зробити це можливо, утім треба докласти певних зусиль. Перш за все варто зауважити, що з покупцем потрібно бути відвертим, це вбереже вашу репутацію і совість від докорів. Погодьтеся буде вкрай неприємно коли викривають продавця на брехні, який перефарбувавши кузов хотів приховати сліди ДТП, але покупець з допомогою спеціального пристрою це вирахував… Отож, як продати автомобіль у Рівному, далі у матеріалі Новин по-рівненськи.
Розпочнемо з місця де ви можете розмістити оголошення про продаж авто – це можуть бути і газета, і дошка оголошень, і рубрика у журналі. Та найбільш ефективно, останнім часом, себе зарекомендували соціальні мережі та спеціалізовані веб сайти такі, як AUTO.RIA.com
Світлини, які ви розміщуєте мають бути якісними. Не полінуйтеся перед «фотосесією» автівку старанно вимити, погодьтеся брудний автомобіль не приваблює покупців. В оголошенні лаконічно та змістовно подайте головні характеристики вашого автомобіля.
Ціна! Ціна має бути в першу чергу адекватною. Промоніторне авторинок та прицініться. Запам’ятайте, автомобіль із завищеною ціною буде довго знаходитися у статусі продажу, а із значно заниженою відлякуватиме покупців, адже таким прийомом часто користуються шахраї.
Повернемося до вигляду вашого автомобіля, як зовні так і з середини. Доглянуте авто користується кращим попитом. Охайний салон, доглянуті сидіння і т.д. на підсвідомому рівні налаштовують покупця на те, що автомобіль берегли та ставилися до нього дбайливо. Проведіть у автівці генеральне прибирання, за можливості зверніться до людей, які це роблять професійно. Чи перефарбовувати старе авто лишається за власним вибором власника. Просто зважайте, як зазначалося вище, якщо це викликано бажанням приховати від покупця наслідки автопригоди чи якісь інші серйозні недоліки, то з допомогою спеціальної техніки може бути швидко виявленим. У результаті автівка буде лишиться з вами, як і зіпсута репутація… А ось поліроль для автівки можете сміливо використовувати – вона придасть доглянутого вигляду вашому авто.
Якщо ваша автівка має усілякі прикраси – такі наприклад як візерунки чи тощо зважайте, що ваш товар потребуватиме «спеціального» покупця, адже авто з такими елементами навряд чи підійде середньостатистичному клієнту.
На що в першу чергу звертає увагу покупець – це стан двигуна і ходова частина. І не даремно, адже якщо серце автівки матиме перебої у роботі це влетить власнику автівки у копієчку. Одразу зазначимо не варто «скручувати» свідчення одометра, бо може повторитися історія з перефарбованим кузовом. Покупці, якщо вони не тямлять у автівках, зазвичай беруть з собою тямущих приятелів, які одразу викриють вас на брехні. Тому наша порада наводячи лад у серцевині авто дотримуйтеся правила золотою середини.
Важливо зазначити, що на авторинку орудує багато шахраїв, як серед покупців так і серед продавців. Тому не дивуйтеся прискіпливості людини, яка хоче купити вашу автівку і при цьому самі не втрачайте пильності.
Що стосується самого процесу оформлення купівлі-продажі варто зазначати, що це варто робити у присутності свідків.
На правах реклами
182 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 14 =