Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення 100% рішень, що приймаються його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.
Інформація розміщується у розділі «Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями» на сайті Держгеокадастру
«На нараді по функціонуванню держкадастрів я поставив чітке завдання – розпочати розробку єдиної інтегрованої системи державних кадастрів, яка буде містити достовірну інформацію про природні ресурси країни та буде доступною громадянам. І ось минув тиждень, і вже маємо результати. Відтепер можна бачити онлайн всі рішення територіальних органів – тепер кожен українець будь-де та будь-коли може бачити всі дані геокадастру, а також стежити за змінами без жодних перешкод. Вся інформація оновлюється автоматично», – повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
За його словами, це працює завдяки синхронізації даних системи електронного документообігу Держгеокадастру.
Яка інформація надається у відкритому доступі:
– про дату реєстрації,
– номер та тематику клопотання, категорію осіб, що звертаються з клопотанням,
– статус розгляду заяви територіальним органом Держгеокадастру, дату,
– номер та вид наказу, виданого територіальним органом Держгеокадастру, кадастровий номер та цільове призначення земельної ділянки, відносно якої виданий наказ.
– доступна функція пошуку за будь-яким параметром, зокрема за регіоном, де було прийняте рішення щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
103 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 5 =