Літо – пора відпусток та активного відпочинку, пора романтичних побачень та гарячих романів. Утім і тут є зворотний бік медалі, саме у спекотній період зростає захворюваність жіночої репродуктивної системи. Молочниця та інфекції, які передаються статевим шляхом посідають у цьому списку перші місця, проте вони далеко не єдині. Як тримати ситуацію “на контролі” розповіли фахівці медичного центру “Оксфорд Медікал.
Лілія Іванюк
Якщо ви плануєте відпочинок на морі, перед поїздкою варто відвідати гінеколога. Справа у тому, що різка зміна клімату може спровокувати загострення хронічних недуг, а також стати поштовхом до розвитку запальних процесів.”, – розповідає лікар-гінеколог Лілія Іванюк. – “Варто зауважити, що якщо у жінки є міома матки, засмагати їй не рекомендовано, тому краще своєчасно виявляти проблеми аби потім не мати серйозних проблем. Ретельне обстеження та ефективне лікування дасть вам змогу надалі повноцінно насолодитись відпочинком“.
Нині у медичному центрі діє спеціальна літня акція!
Для усіх жінок доступна вигідна пропозиція: первинний прийом у гінеколога, кольпоскопія та УЗД всього за 300 гривень.
Ольга Федорова
Рентгенографія, зовнішній (поверхневий) огляд й інші види діагностики не дають можливості вчасно виявити хворобу і доброякісні утворення, тому варто зазначити, що ультразвукове дослідження (УЗД) окрім того, що є безпечним є ще й дуже інформативним методом дослідження. УЗД не має протипоказань, рекомендоване навіть в період грудного вигодовування“, – розповідає лікар-гінеколог Ольга Федорова. – “Кольпоскопія – це комп’ютерний аналіз поверхні матки, що дозволяє виявляти відмінності рельєфу слизової оболонки й зовнішнього вигляду кровоносних судин. Фотографії, що здійснюються при аналізі, є найбільш точним методом виявлення патологій шийки матки, внутрішніх травм піхви й інших статевих органів
Високоточна кольпоскопія дозволяє виявити багато патологій: уражені ділянки епітелію ектоцервікса, патології шийки матки, доброякісні зміни ектоцервікса, піхви та вульви, захворювання й травми внутрішніх статевих органів.
Лікарі зазначають, що дбати про інтимне здоров’я потрібно і безпосередньо під час відпустки.
Слідкуйте за власним раціоном, та питним режимом. Надлишок алкоголю та жирної і солодкої їжі може стати причиною дисбактеріозу і як наслідок молочниці. Бажано завжди мати при собі змінний купальник. Вологі речі є чудовим місцем для розвитку різного роду бактерій. І звісно дбайте аби ваш секс був захищеним“, – радить Лілія Іванюк.
Не забувайте, ретельна діагностика, консультація лікаря-гінеколога дозволяє вчасно виявити будь-які захворювання внутрішніх статевих органів – лікування таких хвороб на ранніх стадіях проходить максимально безболісно!
Медичний центр Оксфорд Медікал вітає дівчат з настанням найромантичнішої пори року – жаркого літа!  Більше не треба переплачувати – перевірити інтимне здоров’я тепер можна без зайвих витрат, швидко та якісно!
Скориставшись акційною пропозицією, ви отримуєте три послуги, в які входять комплексний комп’ютерний аналіз і консультація профільного лікаря. Акція дійсна з 1 по 30 червня в медичному центрі Оксфорд Медікал Рівне.
Для запису телефонуйте за номером: 0678404050, 0362404050
на правах реклами
1 051 переглядів