Як відомо жінки не надто поспішають розповідати про свій вік і усіляко намагаються виглядати молодше своїх років. Благо, завдяки досягненням в області естетичної медицин це зробити нині не важко. Особливої популярності серед жінок усе більше набувають елос-процедури. Їх ефективність та безпечність відмічають і фахівці МЦ «Оксфорд Медікал». А для того аби рівнянки мали можливість похизуватися ніжною гладенькою шкірою, у медичному центрі оголосили акцію: “Твій вік – твоя знижка!”
Щоб отримати знижку на елос-епіляцію та елос-омолодження потрібно пред‘явити документ, де вказаний вік та отримати знижку, яка йому відповідає!
Лікар-косметолог Наталія Трофимчук
Суть елос-омолодження полягає в тому, що енергія світлового імпульсу комбінується разом з електричним струмом, який має високу частоту“, – розповідає лікар-косметолог Наталія Трофимчук. – “Завдяки цьому вирішується комплекс проблем зі шкірою. Основні показання до проведення процедури елос-омолодження: розтяжки; пігментація шкіри; поява судинних зірочок“.
Косметологи запевняють, що така процедура дозволяє швидко позбавити шкіру зморшок, провести ліфтинг шкіри на обличчі, шиї, а також у зоні декольте, зробити шкіру ніг, рук та стегон значно молодшою.
Елос-епіляція серед рівнянок досить відома. Унікальна технологія дозволяє видаляти навіть найдрібніші волосинки у важкодоступних місцях – наприклад, у глибокому бікіні або під пахвами. Завдяки цьому прихильниць такого способу видалення небажаного волосся з кожним разом усе більше“, – каже Наталія Трофимчук.
У медичному центрі зазначають – елос-процедури це безпечний і ефективний метод видалення небажаного волосся та омолодження!
Процедури проводяться з інтервалом в 3-4 тижні.
Акція триває з 4 по 30 червня.
Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте за номером 067 840 40 50
Консультація лікаря-косметолога БЕЗКОШТОВНА
на правах реклами
416 переглядів