Неперевершену атмосферу літа, легкості та інтриги подарували рівнянам  артисти симфонічно-рокового оркестру “BREVIS” і танцювального сузір’я “ЕДЕЛЬВЕЙС”. 09 березня сцена МП “Текстильник” перетворилася на справжнісінький борт лайнера “PARADISE”.
Разом з артистами рівняни подорожували від міста до міста під супровід кращих номерів світових мюзиклів… «Jesus Christ Superstar», «Notre Dame de Paris», «Phantom of the Opera», «West Side Story», «Chicago», «Moulin Rouge».
Інтернаціональна шоу-вистава вийшла дійсно феєрична – багато якісної музики, танців та пригод.
Після виступу артистів рівняни не забарилися поділитися своїми враження у соціальній мережі.
Рівненська правозахисниця Ліана Диновська:
Симфонічно-роковий оркестр “Brevis” і танцювальний ансамбль «Едельвейс» створили диво- мюзикл, який надовго запам’ятається кожному, хто бачив сьогодні прем’єру.
???????????? Я пишаюсь тим, що такі талановиті люди живуть і творять красу у нашому місті!
Редакторка сайту “Все” Ольга Ферар:
Від музики мурашки біжать тілом, а шоу вражає розмахом. І хочеться, аби це бачив увесь світ й шепотівся «невже це рівненські?»
“Paradise” це лайнер на борту якого симфонічний оркестр “BREVIS”, найкращі солісти й чарівні актори-танцівники Едельвейсу. Вибухова суміш композицій просто змусила зал стоячи аплодувати. Шоу, що захоплює. Мюзикл, що лишається в пам’яті. Видовище, що вартувало масу сил і вкладеної душі. Це відчутно.
Пишаюсь, що у Рівному є настільки талановиті люди. А я побувала глядачем з відкритим ротом та масою вражень. Дякую за чудовий симфонічний концерт, що хоч мюзиклами поносив мене по світу. Та ще й на лайнері))
Дружина начальника управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Тараса Максименка – Ірина Максименко:
Побувати за лаштунками концерної програми на лайнері під виконання симфонічного оркестру, почути чим живуть артисти в перерві між номерами, що у них на думці та у душі. Блискавична хореографія від Сузір’я Едельвейс, арійний спів від BREVIS, відомі хіти і вперше почуті, шалене світло та гучна музика, частина лайнера на сцені…як це все поєднали? Сміливий і неординарний режисерський задум, спричинив суміш вражень та суперечок – шоу-вистава на лайнері “Paradise!”!!!! Мій улюблений номер це уривок з мюзиклу “Чікаго” ?. Усім творцям і виконавцям БРАВО!!!!
500 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 15 =

НОВИНИ