Щосуботи відбуватимуться Швидкі Побачення, щоб якомога більша кількість людей змогла знайти собі пару! Організатори обіцяють як мінімум гарно проведений час та нові знайомства, а як максимум – щиру взаємну любов.
Проект набув великого резонансу. З’явился багато  бажаючих різних вікових груп, котрі бажають прийняти участь. Приємно зауважити, що всі учасники цікаві, адекватні, успішні в своєму розвитку та соціальній реалізації.
Багато хто зазначає, що такий проект – це реальна можливість зустріти свою людину. Адже більшість зайняті на роботі. «Серфінг» соцмережами багатьох привів до багаторічних переписок «ніпрощо». Знайомства на вулиці не давали очікуваних результатів. У нічних клубах, як зауважив один з учасників, «важко знайти серйозно налаштовану дівчину».
Атмосфера кав’ярні-книгарні Calamariusсама собою спонукає до серйозності, мудрості, спокійного приємного спілкування та романтичного настрою.
Як відбувають Швидкі Побачення?
Хлопці-дівчата збираються в одному місці. Ми коротко знайомимо усіх один з одним за допомогою цікавих конкурсів, чи завдань/запитань. Опісля дівчина сидить за своїм, визначеним столиком, у той час, коли до неї підходить наступний кандидат. Вони мають 7 хвилин на спілкування. Далі короткі замітки у спеціальній формі 1-2 хвилини і наступний кандидат. По записам у спеціальній формі, котрі роблять і хлопці і дівчата ми визначаємо Ідеальну Пару!
Ідеальна Пара отримає не лише можливість розвинути Ідеальні Стосунки, а й романтичну вечерю (суші-сет та пляшку шампанського) від головного спонсора мережі суші-барів Matsuri.
Чому Швидкі Побачення – це класно?
  • Це – ефективно
За дві години у вас буде маса приємних емоцій та 5-7 побачень!
  • Це – бюджетно
Вартість вечірки з частуванням відповідає вартості вечері в ресторані на одну людину
  • Це – позитивно
Сюди приходять насолоджуватися приємним спілкуванням
  • Це – без обов’язків
Не сподобався співрозмовник – за кілька хвилин спілкуватимешся з новим
  • Це – контакти
Можливість знайти корисні нові контакти
  • Це – взаємно
Сюди приходять і чоловіки і жінки відкриті до нових стосунків
  • Це – актуально
Вечірки мають велику популярність у США, Європі, Австралії
Ось кілька відгуків наших попередніх учасників:
Володимир: «Мав за честь відвідати даний захід в ролі учасника. Загалом організація та локація перевершили мої скептичні сподівання. Всім присутнім ще раз великий респект. Приємно, що відбуваються такого роду дійства вже і в Рівному»
Ярослав: «Дуже дякую. Ви приємно дивуєте. Зазвичай, організатори не сильно переживають, що буде після заходу, а ви справді вірите в свою справу. До того ж з вами приємно мати справу. Я буваю на тренінгах, групах. Поведінка, як у вас – це рідкість. В хорошому сенсі цього слова. У вас висока культура не тільки як в організатора, а як в людини. Мені ще не доводилося з такими зустрічатися»
Павел: «Дуже-дуже вам дякую! Так не очікувано. Ще раз дякую. Це справді чудово. Стільки емоцій, аж не віриться!»
Вікторія: «Надзвичайно професійна організація і підбір учасників! Всі такі різні, такі цікаві. А сирник – то любов»
Анна: «Це був дуже цікавий досвід, як мінімум мені була цікава моя поведінка, оскільки в подібних ситуаціях не відбувалася».
 Ірена Слута, коуч, організатор та ведуча Швидких Побачень: «Щоразу організація – це величезний процес. Я вивчаю сторінки у соцмережах кожного учасника, чи учасниці. Якщо їх немає – прошу надіслати фото, спілкуюся особисто. Спираючись на знання коучера, тренера з особистісного розвитку, фізіогноміста, ретельно підбираю учасників так, щоб вони пасували одне одному. Після перших Швидких Побачень у нас бінго! Співпало аж 4 пари з 7. Це дуже крутезний результат. Будемо і надалі сприяти формуванню справжніх стосунків! Адже це надзвичайно приємно – дарувати емоції та шанс бути щасливими!»
Відслідковувати інформацію про подію можна тут:
https://www.facebook.com/Швидкі-Побачення-Рівне-417095398791023/
Для участі у проекті потрібно заповнити анкету:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC6y3-u2ZInhZmKyaF7FUc6my7GU6-9c0j7zkSHkjXmTc1iw/viewform
246 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − чотири =