300_200_1465459716370307001465459716Чорне море в Одесі чи Середземноморя, відпочинок на дачі чи подорож у Карпати – сьогодні можна поїхати куди заманеться. Потрібно тільки мати час і гроші. Проте українцям слід подбати не лише про перебування за межами дому, а й про своє житло, яке пустуватиме.

Пам’ятайте, що заходи безпеки – це важлива складова Вашого спокою. Якщо не подбаєте про надійну охорону квартири чи будинку, збираючись у літню відпустку, велика ймовірність того, що при поверненні додому Ваші особисті речі перебуватимуть уже далеко, бо крадії «обчистять» помешкання.

Звичайно, найкращий засіб охорони – це сигналізації. Під час Вашої відсутності датчики будуть цілодобово працювати і при найменшому русі у домівці вони сповістять відповідним сигналом пульт централізованого спостереження і вже за лічені хвилини за вказаною адресою приїдуть працівники поліції охорони, які детально обстежать приміщення. Якщо причиною спрацювання сигналізації виявиться «домушник», його одразу ж затримають і доставлять до відділу поліції.

Перевагою є те, що охоронну систему можна встановити на конкретний період часу, якщо не має потреби у постійному підключенні.

Ми допоможемо Вам відпочивати зі спокоєм на душі, потрібно лише не зволікати і захистити своє житло охоронною системою.

Також нагадаємо про елементарні заходи безпеки під час перебування у теплих краях чи просто за межами міста.

Сьогодні технічний прогрес неймовірний. Один клік на гаджеті і підписники знають, що Ви збираєтесь у подорож. Але цього робити категорично не можна! Тому що не тільки друзі стежать за Вашим фейсбуком та інстаграмом, а й ті, хто планує нажитися на крадіжці. Краще опубліковуйте світлини при поверненні додому.

Які б дружні стосунки не були у Вас з сусідами, пам’ятайте, що довіряти не потрібно нікому, а, особливо, залишати ключі, аби наглянути за домом. Про заплановану поїздку спілкуйтеся тільки у колі найближчих людей.

Перебуваючи на відпочинку, краще всі цінні речі передати на зберігання родичам, в разі чого Ви будете знати, що зловмиснику буде нічого брати.

Взлом дверей для сьогоднішніх зловмисників є лише проблемою часу. Радимо звернути увагу на замки у вхідних дверях, бажано, щоб їх було як мінімум два і різних за своєю структурою.

Подбайте про відсутність шпаринок у вікнах. Особливо, якщо Ваша квартира знаходиться на першому чи останньому поверсі багатоповерівки. В такому випадку додатково потрібно встановити грати.

Бажаємо Вам гарних літніх відпусток!

Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області

593 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − пять =