бібліотека25 лютого 2016 року о 15 год. у рамках циклу заходів «Невипадкові зустрічі» у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться зустріч з подружжям Барановських.
Пан Володимир слабозорий з дитинства, тому навчався у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат. Після закінчення школи працював у Рівненському учбово-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих. Багато років співав у  хорі «Верес» міського будинку культури під керівництвом Петра Антоновича Невірковця. Сьогодні  Володимир Барановський автор та виконавець  пісень християнського змісту, грає на багатьох музичних інструментах без музичної освіти.
Галина Барановська багато років працювала у Рівненському міському територіальному центрі медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів. Під час відвідування одиноких людей з інвалідністю Галина та Володимир познайомилися, незабаром одружилися.
Після трагічної загибелі сестри, пані Галина гостро відчула потребу описати все пережите на папері – так з’явилися перші її вірші. Згодом, поезія Галини Барановської почала друкувалася і у місцевих виданнях: «Сім днів», «Волинь», «Дзвін» та ін.
Під час зустрічі Володимир та Галина Барановські розкажуть про своє нелегке життя,  декламуватимуть авторські вірші  та виконуватимуть власні пісні.
Співорганізатори: Рівненський інститут Університету «Україна», Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів по зору «Генерація успішної дії».
Мета заходу: знайомство з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом та досягненнями.
Повідомляє Рівненська обласна бібліотека

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному відбулося перше засідання клубу «Мамине сонечко»

У Рівному через брак коштів на лікування пенсіонер покінчив з життям

На Рівненщині знайшли поліетиленовий пакет з розчленованим тілом людини

В Україні завершилася епідемія грипу

У Рівному в ДТП постраждала вагітна жінка

На Рівненщині під час пожежі загинуло троє дітей

У Дубно жорстоко побили жінку

Вже завтра у Рівному легенда українського року.

У Рівному показали комедію для дорослих

 

484 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість − чотири =