Підприємства Рівненщини, що реалізують великі інвестиційні та інноваційні проекти, можуть отримати кредити від іноземних компаній.
Про це розповів голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк під час робочої поїздки на Рівненщину.
«Наша структура є державною, працює з 1996 року. На сьогодні розроблена нова стратегія. Вона передбачає пошук перспективних бізнес-проектів. А в подальшому їх співінвестування або кредитування разом із світовими інвестиційно-кредитними фондами», – розповів Володимир Ставнюк.
За словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, відродження установи є добрим сигналом для наших підприємців. Адже на сьогоднішній день відсутні державні програми кредитування бізнесу. А структура надає нові можливості для розвитку приватних та комунальних підприємств.
Установа співпрацює з США, Південною Кореєю, Китаєм, Ірландією, Швецією, Польщею, Італією та Іспанією. Іноземці надають 90 % позики, а решту кредитує сама структура. Гроші надаються на 10-15 років на пільгових умовах.
«Ми готові кредитувати і стартапи, і проекти. Головне не боятися робити бізнес з «нуля», – додав Володимир Ставнюк.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =