Щороку 21 березня, світова спільнота відзначає Міжнародний день людини з синдромом Дауна. У цей день люди у всьому світі у підтримку “сонячних діток” долучаються до флешмобу та одягаюсь яскраві, різнокольові шкарпетки.  В цьому році в четверте Рівне стане учасником “LOTS OF SOCKS”.
Діти з синдромом Дауна постійно перебувають під пильним поглядом оточуючих людей, навіть якщо вони охайно одягнуті і їхня поведінка типова. На них постійно дивляться і в транспорті, і в розважальному центрі, і в магазині. Вони постійно ловлять на собі ось ці погляди. Для того, щоб відчути себе таким самим особливим 21 березня люди одягають кольорові шкарпетки. Я вам обіцяю, що якщо ви будете гарно одягнені, нормально себе ведете, але у вас буде прив’язана шкарпетка замість краватки, на рукаві чи сумочці, ви так само привернете ось цю дивну увагу. Тому ця акція для того, щоб привернути увагу, стати особливим, зловити на собі ці погляди і зрозуміти наскільки це незручно і неприємно“, – розповіла Новинам по-рівненськи голова ГО” Асоціації  батьків дітей інвалідів” Алла Зімбіцька.
Якщо ви готові стати особливим на один день та підтримати дітей з синдромом Дауна, шкарпетки можна придбати за адресами:
ГО” Асоціації  батьків дітей інвалідів”, вул. Млинівська 15.
Академія Бойових Мистецтв “LEGION”, вул. Петра Могили, 28.
Також можна замовити шкарпетки за телефоном 067-811-72-79.
Усі вилучені кошти підуть на розвиваючий табір для діток.
549 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − один =