krashha-kny-ga-2017Цьогоріч Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини». Обрати своїх кандидатів на перемогу Ви можете одним з наступних способів:
  1. проголосувати в онлайн опитуванні на сайті бібліотеки (http://libr.rv.ua/ua/info/37/);
  2. проголосувати в онлайн опитуванні в групі «Краща книга Рівненщини–2017» (соцмережі «Facebook») (https://www.facebook.com/groups/471111253070776/?ref=group_browse_new);
  3. заповнити анкету у будь-якому відділі бібліотеки;
  4. надіслати свої пропозиції на електронну адресу metod@libr.rv.ua.
Попередні результати голосування будуть оприлюднені на сайті бібліотеки у березні 2017 року.
Підведення підсумків конкурсу відбудеться у квітні 2017 року.
Саме від Вас залежатиме хто стане переможцем!
_________________
Про конкурс
Обласний конкурс “Краща книга Рівненщини” заснований Рівненським обласним відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) у 2009 році та проходить щорічно у рамках Програми підтримки національного книговидання, популяризації української книги та сприяння книгорозповсюдженню в Рівненській області.
Основними завданнями конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.
Для організації та проведення конкурсу щорічно обирається організаційний комітет та журі, до складу яких входять відомі краяни: громадські діячі, письменники, художники, журналісти, краєзнавці.
Участь у конкурсі беруть: історико-краєзнавчі дослідження, науково-популярна, пізнавальна література, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури, мемуари, поетичні та прозові твори, довідкові видання місцевих авторів, що вийшли друком впродовж останніх 5-ти років.
Конкурс проходить в 2 етапи: перший (під час якого різними формами виявляється позитивна думка читачів про друковані видання Рівненщини) та другий (остаточне визначення книг-переможців членами журі конкурсу).
Номінації конкурсу:
– “Краще історико-краєзнавче видання”;
– “Краще довідкове видання”;
– “Краща поетична збірка”;
– “Краще прозове видання”;
– “Краще видання з мемуаристики та документалістики”;
– “Краще видання для юнацтва та молоді”;
– “Краще видання для дітей”;
– “Кращий літературний дебют”;
– “Краще поліграфічне видання”;
– “Краще художнє оформлення книги”.
Номінації уточнюються та коригуються щорічно.
Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається щороку 23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права.
736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − девять =

НОВИНИ