Бібліотека продовжує цикл заходів «Невипадкові зустрічі» з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом та досягненнями.
В рамках серії бібліотечних заходів 27 лютого о 13.00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (IIповерх, актова зала) відбудеться зустріч із майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою світу, членом збірної України з пауерліфтингу  серед спортсменів з порушеннями зору Коробковою Світланою.
Успіх та прихильність власної долі Світлана Коробкова завоювала нелегкими зусиллями та наполегливістю. У майбутньої спортсменки почав падати зір ще з 2 – го класу, але Світлана наполегливо навчалася і закінчила звичайну сільську школу на Зарічненщині. Після закінчення школи вступила на педагогічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету, пізніше факультет фізичної реабілітації Міжнародного економіко-гуманітарного університету.
Постійна підтримка друзів, спортсменів, наставників-тренерів з регіонального центру фізичної культури та спорту «Інваспорт» надихає Світлану Коробкову, тому вона продовжує активно тренуватися і планує виступати на Всесвітніх іграх 2019 року.
Контактна особа Ольга Сладковська 0977603684
287 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 11 =

НОВИНИ