aHR0cDovLzdkLnJ2LnVhL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDE1LzA1L2FydHBpa25pay0zMDB4MjAwLmpwZwМожливостей відпочивати змістовно, а до того ж безкоштовно посеред зелених оаз, не виїжджаючи з міста, в рівнян цього літа побільшає. Бо в парку Шевченка навколо «Стоматолога» з 4 по 26 липня триватиме дійство Слави Фролової, про яке тільки що й було розмов у столиці два останніх роки – Арт-Пікнік.

    – Це нині найбільший соціальний культурно-освітній проект в Україні, – так Слава Фролова представила журналістам тепер вже рівненський етап масштабного мистецького простору. – Ми хочемо навчити новому здоровому стилю життя, де українській культурі відведена важлива роль – особливий формат дозвілля. Мистецькі майстер-класи, розважальні та освітні програми, виставки, виступи зірок і колективів, яким проект дасть старт і виведе у відомі, театральні вистави і демонстрація фільмів під відкритим небом, а також багато-багато цікавих справ і подій для дітей і дорослих – усе це буде тепер і в Рівному…

22155

Усім, кому не віриться в цю неочікувану можливість наповнити своє літо натхненням і творчістю, ми радимо погортати відгуки і публікації у соцмережах на сторінках Слави Фролової. А особливо, якщо вам самим є чим поділитися із земляками: навчити їх чогось цікавого чи показати їм свої таланти. Бо більшість вчителів-сенсеїв, за задумом організаторів, повинно бути не з столиці, а саме з Рівного. Записуйтесь мерщій, і станьте волонтерами Арт-Пікніку.

До речі, першими у волонтери записалась наша міська влада. І навіть «стартову» прес-конференцію відкрив мер Рівного Володимир Хомко:

    – Дуже хочеться, щоб рівненські зелені зони, куди ми залюбки приходимо на відпочинок, були наповнені ще чимось для душі – цікавими подіями і змістом. Ми вибрали найкраще місце в Рівному, і вирішили зробити в парку ще й вайфай – потужний, ще такого в місті не було. Проект Арт-Пікніку пілотний, отже не «для галочки». Хотілося б, аби його рівняни оцінили.

    Отож Арт-Пікніки вже заручися опікою міського голови. Ми закликаємо підтримати новацію і всіх рівнян: обрати до душі мистецькі, танцювальні, дипломатично-мовно-міжнародні, інтелектуальні, кулінарні, спортивні чи ще якісь гурти й активно долучатися до спілкування і розваг. Не пропустіть: життя аж вируватиме в центральному міському парку з ранку до темна весь липень.

Сергій СНІСАРЕНКО

tomat_green-01

478 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 13 =

НОВИНИ