20150602122730Рівнян запрошують  на «Ніч ідей», тема дискусії: “Інформаційна безпека та протидія пропаганді в умовах агресії”.
Рівне, як і 50 інших міст у 40 країнах світу, бере участь у цій події, яка популяризує мистецтво вести дискусію, а також заохочує сучасних мислителів поділитися своїми думками щодо теми «Спільний світ».

Гулівер Краг – британський журналіст, який працює на французькому каналі FRANCE 24 вестиме дискусію з Сергієм Штрухецьким, рівненським журналістом, науковцем, депутатом Рівненської обласної ради 2010-2015 рр. на тему “Інформаційна безпека та протидія пропаганді в умовах агресії”.

Цьогорічна «Ніч ідей» відбудеться 26 та 27 січня 2017 року. Вперше ця ідея була реалізована у 2016 році. Маючи за основне завдання популяризувати мистецтво вести дискусію, висловлювати думки, вміння слухати ця «Ніч ідей» буде проведена водночас у 40 країнах світу у вигляді числених зустрічей та дебатів. Спеціалісти, дослідники, письменники ставитимуть запитання Світові, нашому майбутньому.«Ніч ідей» відкриється в Токіо та завершиться у Парижі, в такий спосіб вона триватиме 36 годин. Одна ніч для того, щоб змінити Світ, ніч, щоб поміркувати та прокинутися з новими можливостями саме це пропонує це друге видання «Ночі ідей».
До слова, перша «Ніч» зібрала у 2016 році більше 4000 осіб!
Повідомляє адмінстрація ГО «Альянс Франсез»
314 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + два =

НОВИНИ