0_9900f_50fb7f28_xl

фото: liveinternet.ru

Завтра, 5 жовтня о 12 год. у актовій залі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться  зустріч з освітянами-ветеранами, приурочена до Всеукраїнського дня вчителя.
Окрасою заходу стануть  виступи колективів: Рівненського міського палацу культури «Текстильник», пісні у жестовому виконанні Рівненської обласної організації українського  товариства глухих, танці на візку дворазової чемпіонка Світу зі спортивних танців на візках Наталії Колесової.
 У рамках заходу будуть презентуватися: вироби декоративно-ужиткового мистецтва вчителів з інвалідністю, демонструватимуться світлини фотохудожника Олександра Майструка.
Приємними подарунками для вчителів, за сумлінну та багаторічну працю, відданість своїй професії  будуть – подяки та грамоти від Обласної федерації профспілок, Обласного центру зайнятості, Районного управління освіти, Міського управління освіти, солодощі від «Солодкої хвилинки».
Варто відзначити, що проведення подібних заходів дозволяє не лише привітати вчителів з інвалідністю, освітян-ветеранів  з професійним святом, але й водночас надає можливість доторкнутися душею до справжнього мистецтва, відчути себе потрібними.
 Співорганізатори свята: Тамара Ткач, заступник керівника «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Рівненщини», Тетяна Войтович – голова громадської організації «Обличчям до істини».
689 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 9 =