e58493b56c053e67380edeb516016a6e.jpg.pagespeed.ce.NLkNupdY1q14 березня, у День українського добровольця, в КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради відбудеться зустріч із Ростиславом Шикулою.
Старший викладач біологічних дисциплін, доцент кафедри біології Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука Ростислав Шикула з липня 2014 р. по січень 2015 року проходив службу в батальйоні оперативного призначення Національної гвардії України. Він старший кулеметник БТР, рядовий резерву, інструктор по виживанню в дикій природі.
Ростислав Шикула записував на відеокамеру усе, що бачив: від початку формування батальйону і тренувань – до заїзду в зону бойових дій. Відзнятий відеоматеріал об’єднав у фільм «47 днів перемир’я» .
Події кінострічки розгортаються поблизу міста Попасна, що на Луганщині. Виконуючи оперативне завдання бійці підрозділу помічають обстріл одного з хуторів мирних жителів Луганської області, де проживає вагітна жінка та двоє дітей. Загін вирушає в небезпечну зону. На кадрах стрічки можна побачити як живуть місцеві мешканці, злиденний побут віддалених хуторів.
Під час зустрічі відбудеться перегляд окремих епізодів фільму.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:   
408 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =