Істина, що найцінніше у нашому житті здоров’я давно відома, як і те, що любов неможлива без турботи і піклування. Саме тому, МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» пропонує рівнянам чудову акцію та можливість подбати один про одного.
Лише з 13 по 15 лютого два первинних прийоми лікарів за ціною одного!
«Взагалі з 01 лютого 2018 року вартість прийому одного лікаря коштує 300 грн., і лише на період дії акції за цю суму прийом зможуть пройти двоє людей, які прийшли разом.» – розповідає директор медичного центру Тетяна Кравчук.-«Спочатку під акцію мали підпадати лише закохані пари, але ж любов буває різною, тому ми вирішили, хто прийде у парі, не важливо, чи це брат і сестра, донька і мати чи можливо просто найліпші подружки, усі стають учасниками акції».
Первинний прийом – це огляд та консультація. Окрім того, якщо жінка звернеться до гінеколога то це ще й кольпоскопія. Також у вартість первинного прийому входить дерматоскопія у дерматолога та відеодіагностика у проктолога.
«Часто рівняни звертаються до лікарів, коли мають певні проблеми зі здоров’ям, але не варто забувати і про профілактичні візити до медиків. Наша акція це чудова нагода не лише для людей, яких турбують певні проблеми, а й для тих хто діє на упередження, адже більшість недуг успішно лікуються на ранніх стадіях їх діагностики», – каже Тетяна Василівна.
У МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» можна відвідати проктолога, гінеколога, уролога, дерматолога, хірурга, флеболога, лора та невролога. До кого піти на первинний прийом клієнти центру обирають самостійно.
Рівнянки увага, консультація косметолога у центрі безкоштовна на постійній основі.
Важливо! Проведення УЗД під дію акції не підпадає!!!
Маєте питання? Телефонуйте вже: 0678404050, 0362404050.
 м.Рівне, вул. Симона Петлюри, 19
на правах реклами
1 349 переглядів

Один комментар на “Рівнянам на замітку: плануєте візит до лікаря візьміть з собою кохану людину

  • 02-Лют-2018 о 00:53

    Отой напис “на правах реклами” повинен бути ЗВЕРХУ статті. Той Оксфорд Медікал вже остогид своєю рекламою у місті, так ще й в новини лізе. Багато в них зайвих грошей, з пацієнтів витягтих.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 14 =