Мережа клінік Оксфорд Медікал включає більше 25 приватних медичних установ широкого профілю. Ми працюємо в Україні вже більше десяти років, пропонуючи кращу якість обслуговування для усіх клієнтів. Лікування шкірних захворювань, пластична хірургія, сімейна медицина, а також профілактика та комплексне медичне обслуговування дітей – усі ці послуги доступні в наших відділеннях, які розташовані в 19 містах країни!
Ми забезпечуємо широкий спектр медичних послуг:
Гінекологія, проктологія, урологія, хірургія, косметологія, терапія, флебологія, отоларингологія (ЛОР), неврологія, дерматологія, УЗ-діагностика, аналізи, денний стаціонар, педіатрія.
Оксфорд Медікал – це якісне та надійне лікування!
Комплексний підхід до лікування і профілактики пацієнтів, а також якісна діагностика захворювань – правила, які дозволяють нам пропонувати дійсно кращу якість медичних послуг для усіх наших клієнтів!У наших відділеннях доступно більше 40 різних напрямів сучасної медицини. Лікарі наших установ ефективно вирішують будь-які проблеми із захворюваннями внутрішніх органів (прямої кишки, органів шлунково-кишкового тракту, серцевих захворювань), проводять якісну УЗ-діагностику, комп’ютерну томографію та надають повноцінну медичну підтримку на усіх етапах лікування. Записатися на прийом до лікаря ви можете у будь-який слушний час – звісно, зробити це можна і через інтернет. Не виходячи із будинку.
Окрім рішення проблем із здоров’ям внутрішніх органів, ми також забезпечуємо лікування і профілактику десятків інших захворювань. Мережа наших медичних центрів пропонує комплексне обслуговування по напрямах сучасної стоматології, дерматології, неврології та хірургії. Крім того, ви можете звернутися до нас і за наявності вузькопрофільних захворювань, які вимагають втручання досвідченого фахівця. Ми проводимо успішне лікування пацієнтів з проблемами в області офтальмології, психотерапії, захворюваннями судин і волосяним покривом (трихологія).
Ми допоможемо подолати будь-яке захворювання!
Статистика показує: більше за третину чоловіків середнього віку мають проблеми, пов’язані з порушеннями статевої функції. Урологія в Оксфорд Медікал – це якісне медичне устаткування і новітні технології лікування, які дозволяють діагностувати захворювання на початкових етапах.
Не менш поширені проблеми кишечника та заднього проходу – велике значення у їх лікуванні має оперативність обстежень і виявлення захворювань на ранніх стадіях. Це вимагає від лікарів високого професіоналізму та досвіду.
Якщо ж вам потрібні професійні лікарі-дерматологи, що мають великий досвід лікування і діагностики проблем шкіри, ми пропонуємо комплексне обстеження шкіри тіла і обличчя, оперативне лікування хвороб безопераційними методами та підтримку загального тонусу організму і здоров’я шкіри після закінчення лікування.
Для жінок особливо важливі регулярне спостереження у гінеколога. І завдяки тому, що лікарі мережі медичних центрів Оксфорд Медікал застосовують новітні методики лікування і профілактики, ми гарантуємо збереження статевого здоров’я і загального тонусу наших пацієнток.
При необхідності корекції вигляду обличчя та тіла ми пропонуємо послуги косметології. В процесі обстеження та лікування ми застосовуємо новітнє медичне устаткування, а також спеціальні прилади та препарати, які гарантують досягнення потрібного результату буквально за декілька сеансів. Результат гарантований!
Лікарі Оксфорд Медікал забезпечують також комплексне лікування і діагностику неврологічних захворювань у пацієнтів усіх вікових категорій, а також кардіологічних проблем. Медична статистка невтішна: з кожним роком українці все більше страждають від проблем із серцем, нервами та артеріальним тиском. Найчастіше ці проблеми пов’язані з неврологічними захворюваннями – тож якість і оперативність лікування мають вирішальне значення!
Кращий спосіб уникнути серйозних проблем із здоров’ям – вчасно запобігти їм. Мережа медичних центрів Оксфорд Медікал пропонує послуги збору аналізів сечі та крові, а також комплексного ультразвукового дослідження організму(УЗД), комп’ютерної томографії та інших видів діагностики організму.
І незалежно від того, який лікар вам потрібний, і як давно проявилися проблеми із здоров’ям – приходите в Оксфорд Медікал! Ми гарантуємо вищу якість лікування й інших медичних послуг, своєчасну діагностику та профілактику захворювань.
Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50
на правах реклами
888 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =