Придбати власне житло мрія багатьох родин. У нинішній час, купівлі квартири зазвичай передує не один рік економії та акумулювання заощаджень. Звісно, що процес вибору квартири набуває для людини неабиякого значення. Як правильно вибрати житло, на що звернути увагу та як уникнути неприємностей, читайте у нашому матеріалі далі.
Покупець завжди має вибір – пошуком квартири він може зайнятись самостійно або звернутися до ріелтора. Останній,  бажано, щоб був досвідчений та мав гарну репутацію.
Де шукати? Перше, що покупець робить – це питає у своїх знайомих, купує газети з оголошеннями та відвідує спеціалізовані інтернет-ресурси. Неодмінною перевагою сайтів є розміщення світлин нерухомості, так ви зможете візуально побачити пропозицію продавця, а це суттєво дозволить зекономите час.
DOM.RIA.com є одним із лідерів на ринку пропозицій купівлі та продажу нерухомості. Покупцеві варто звернути увагу на оголошення з поміткою «перевірено», адже вона з’являється тоді, коли експерти ресурсу відвідують об’єкт продажу. Такі оголошення убезпечують вас від шахраїв. Квартири в Рівне користуються попитом, пропозицій вдосталь, головне серед великої кількості оголошень віднайти ту, яка підійде саме вам.
«При виборі квартири покупцеві необхідно визначитись із районом в якому він хоче придбати житло. Звернути увагу, наскільки вигідно та зручно розташований будинок. Чи є поряд зупинка громадського транспорту. Якщо є діти, то чи далеко знаходиться садочок та школа. Треба передбачити всі моменти що стосуються повсякденного життя (наскільки розвинена інфраструктура). І звісно, реально оцінювати свої матеріальні можливості із вимогами до житла», – розповідає директор Катя Якимчук з агентства нерухомості «Рівненська Оселя».
Важливий момент! Не варто надто довіряти оголошенням з надмірно низькими цінами у додачу з поміткою «терміново» – у такому випадку є усі шанси, що оголошення розмістили шахраї.
«Популярна схема аферистів, коли «нібито «агентства» пропонують покупцю кілька адрес з потенційно цікавим людині житлом і просять  наперед перерахувати певну суму грошей. У результаті виявляється, що ті квартири узагалі не продаються, а у договорі  момент повернення грошей не зазначений. У результаті ні квартири не купили, ще й грошей позбулися» – попереджає директор агентства нерухомості «Асоль» Ольга Осіпчук.
На, що варто звернути увагу, коли покупець знайшов квартиру за доступною для себе,  ціною?
«Перше, що потрібно перевірити це документи на квартиру. Також переглянути технічний паспорт чи не відбулося перепланування. Поцікавитись чи є за квартирою заборгованості. Чи бува нерухомість не перебуває у заставі», – каже директор Катя Якимчук з агентства нерухомості «Рівненська Оселя».
Варто зазначити, що юридичну перевірку документів на квартиру краще довірити спеціалістам.
Якщо все в нормі, і покупця усе влаштовує можна переходити і до безпосереднього процесу купівлі. Подбайте про те, щоб ваш нотаріус був професіоналом своєї справи, адже саме він буде завіряти розписку про внесення авансу і договір купівлі-продажу. Усі ці процедури та саму передачу грошей варто робити у присутності свідків, це дасть вам додаткові переваги, якщо у з придбаним житлом виникнуть, якісь проблеми.
Підходьте до купівлі житла з усією відповідальністю!
Нехай у Вашій новій оселі завжди панує мир та злагода.
(на правах реклами)
2 038 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − три =

НОВИНИ