Сьогодні календар сповістив усіх про прихід весни, і хоча за вікном ще зимно і морозно, у повітрі вже кружляють нові сподівання, надії та романтика. Весна завжди спонукає нас до дій, нових експериментів та здорового способу життя. Як ніколи рівняни у цей період починають чепуритися та максимально приділяти увагу своєму зовнішньому вигляду та здоров’ю. Саме тому, МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» пропонує рівнянам чудову акцію.
«Наш центр вітає усіх рівнян з святом весни і 8 березня та дарує відвідувачам знижку у 50% на первинний прийом до гінеколога та дерматолога», – розповідає директор медичного центру Тетяна Кравчук.
Окрім того, що весна прекрасний період – це ще й час загострення хронічних захворювань, тому така делікатна сфера, як жіноче здоров’я потребує особливого підходу та уваги.
«На основі первинного огляду лікар оцінює стан здоров’я жінки і ставить попередній діагноз. При необхідності призначаються додаткові обстеження», – розповідає акушер-гінеколог вищої категорії, лікар МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» Лілія Іванюк.
До слова, УЗД і аналізи  можна здати, не покидаючи стін медичного центру.
Ну і звісно, коли як не весною, хочеться особливо виглядати привабливо. І ніщо так не псує естетичний вигляд, як проблеми зі шкірою.
«Якщо у вас на шкірі з’явилися висипи, свербіж це вже є приводом для візиту до лікаря.  Не варто сподіватися, що симптоми зникнуть самостійно, чим раніше ви почнете лікування, тим краще, адже дерматологічні проблеми часто тягнуть за собою серйозні ускладнення», – каже лікар-дерматовенеролог медичного центру Анна Захожа.
Від так у період акції ваш візит до лікаря вартуватиме – 150 гривень.
Акція діє– з 5 по 11 березня поточного року,
Будьте здорові!
Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50
Адреса: Рівне, вул. С.Петлюри, 19.
(на правах реклами)
1 189 переглядів