У нинішній час заробити зайву копійку незайве. Особливо приваблює пасивний дохід, який не потребує значних фізичних та розумових затрат. Тому, якщо вам пощастило мати у власності більше ніж одну квартиру чи ба навіть будинок, ви завше можете «здати» житло людині, яка його потребує. На перший погляд усе просто, але завжди є «підводні камені», які варто врахувати аби уберегти себе в подальшому від зайвих клопотів.
Шукаємо квартирантів!
Звісно ви можете розказати, що підшуковуєте собі квартирантів своїм родичам та друзям. Утім враховуйте, якщо в подальшому з мешканцями виникнуть спірні питання, то є ризики, що і відносини з вашими «посередниками» можуть потрапити під удар. Одним з швидких способів здати квартиру у Рівному є розміщення оголошення на спеціалізованому інтернет-ресурсі. До слова на сайті DOM.RIA.com. можна замовити послугу «перевірено», що у рази підвищить довіру потенційних квартирантів і відповідно прискорить сам процес винайму.
У своєму оголошенні ви можете вказати ваші основні вимоги. Так ви збережете і свій час і час людини, яка шукає собі житло. Наприклад, якщо ви категорично не хочете бачити, до прикладу, у квартирі домашніх тварин, то зазначте це одразу.
Ціна.
Ціна на ваше помешкання має бути максимально об’єктивною. Зважайте на переваги, які є у помешканні – інтернет, побутова техніка, меблі. Промоніторте, які ціни зазвичай вказують за аналогічні квартири. Якби вам не подобалась власна нерухомість, завищені ціни відіб’ють  усіх претендентів.
Зустрічайтеся з кожним претендентом персонально. Люди бувають різними, зважайте на це, шукайте таких людей, які б відносились до чужої власності бережно.
Бути чи не бути договору?
Усна домовленість між власником помешкання та квартиронаймачем досить поширений спосіб «здачі» житла. Поширений, але найбільш небезпечний. Адже у випадку непорозумінь, неправоту один одного довести буде в рази складніше аніж у випадку з підписаним договором. І до того ж усна домовленість – це ще й нелегальний спосіб отримання доходу.
Тому, уклавши договір варто відвідати податкову інспекцію, для його реєстрації.
У договорі зазначте максимум інформації – починаючи ціною та числом оплати, закінчуючи можливістю відвідувати квартиру родичам чи друзям квартиронаймачів. Незайве до договору зробити опис, у якому необхідно зазначити, що та у якому стані знаходиться у помешканні, можна навіть зробити це з фото. Тоді, у випадку пошкодженого майна буде менше мороки з відшкодуванням. А ще незайвою буде страховка.
Ринок нерухомості «багатий» на шахраїв та аферистів, тому перш ніж поселяти людей у власне житло приватизуйте його.
Якщо процес пошуку мешканців та укладання договору для вас надто проблематичний, ви завжди можете звернутись за допомогою до ріелторів.
На правах реклами
489 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =