Рівняни матимуть змогу відвідати івент про подорожі за кордон і почути всі переваги і недоліки від тих, хто випробував це на собі. ПодіюМожливості поряд з тобою проводить громадська організація Фундація регіональних ініціатив – Рівне”.
Захід відбудеться 2 травня о 16:00 за адресою Льва Толстого 3 в приміщенні РДГУ.
Прогрмама події передбачає практичні поради від досвідчених мандрівників про те, як подорожувати автостопом, як навчитися реалізувати себе там, як витрачати менше і як навчатися за кордоном.
“Я організовую даний захід, оскільки сама хочу почути корисні поради, щоб відчувати в подорожах себе впевнено і мати змогу подорожувати більше.” – ділиться координатор події Віка Царьова.
Для того, щоб прийти на подію, потрібно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/rPqFZG . Вартість 25 грн.  Подія в fbhttps://goo.gl/e9Bxyu
ФРІ –це потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив.
Теґи:   
177 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 3 =