Як повідомлялося раніше рівненські дільничі встановили крадійку препаратів для схуднення. Правоохоронці встановили, що зловмисницею виявилася 38-річна рівнянка Олена, яка на даний час ніде не працює, одружена проте з чоловіком не проживає вже близько двох років. На вихованні має 13-річну доньку.

Жінка в минулому протягом двох років працювала в одному із рівненських супермаркетів. Де використовувалося обладнання проти крадіжок системи «Антизлодій» такого ж типу, як і в аптеці. Знаючи недосконалості такої охоронної системи, лише за дві неділі це була третя крадіжка ліків вчинена зловмисницею, проте саме вона закінчилася невдало.

При спілкуванні з міліціонерами Олена вказала неправдиві особисті дані, назвалася громадянкою паспорт якої вважається втраченим вже близько двох років. Проте охоронець торгового залу з котрим у минулому працювала жінка впізнав її, й допоміг правоохоронцям встановити особу зловмисниці.

— Я робила це у зв’язку з недосконалістю свого тіла,— говорить Олена. — Хотіла схуднути та гарно виглядати. А назвалася іншою жінкою, бо думала таким чином уникнути відповідальності.

— Наразі відомості по даним фактам внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбачені частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України,— зазначив начальник Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області полковник міліції Руслан Мельник. — Триває досудове розслідування. 

PM626image001

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

423 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 4 =