фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Рівне накрила хвиля масових крадіжок велосипедів. Їх відбирають силою, заходять у приватні двори та вивозять, зривають замки… Сьогодні 39-річна рівнянка розповіла сайту “Новини по-рівненськи“, як у її сина видурили велосипед. Це сталося днями у центрі міста близько 19:00. До невеличкої компанії дітей з велосипедами де був 9-річний Максим підійшов молодий чоловік. Він звернувся до дітей з проханням аби хтось запозичив велосипед бо він буцімто забув ключі, які йому терміново потрібні. Оскільки серед дітлахів дорослий велосипед був лише у Максима то вся афера замкнулася на ньому. “Чтобы ты ничего не думал, на тебе 100 гривен. А я сейчас быстро ключи заберу и приеду” – сказав аферист хлопчику, всунув у руку гроші та поїхав. Хлопчик стояв та чекав бо вірив, що чоловік повернеться.
“Усе сталося за лічені хвилини, я у той час якраз піднялась до квартири аби узяти одяг меншій дитині, вийшла з під’їзду та побачила, що сина у дворі немає. Звернулась до сусідського хлопчика чи не бачив він Максима, на що той відповів, що Макс на повороті чекає коли дядя привезе його велосипед. У той момент я зрозуміла, що велосипеда більше нема”, – розповідає пані Тетяна.
Звісно ніхто повертатись і не збирався. Постраждалі викликали поліцію та написали відповідну заяву про крадіжку. У той вечір і самі включилися на пошуки вкраденого. Та марно, по гарячих слідах знайти велосипед не вдалося. Наразі поліція займається пошуками, однак, як зізнаються потерпілі надією знайти втрачене вони себе не тішать.
“Дитина пережила страшенний стрес. Він ніяк не міг усвідомити, що він втратив свій велосипед, що людина могла так його використати” – каже мама хлопчика.
Що ж, Максим має тепер свій перший життєвий урок, коштував він йому матеріально близько 3500 гривень, ну а морально набагато-багато дорожче.
Вікторія Малецька

На прохання постраждалих імена у публікації вигадані.

1 052 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =