lslamypdsakСталося це 6 вересня на вулиці Білій (район РЗВА) біля меморіалу жертвам нацизму. А якщо бути точнішим на самісінькому меморіалі. Про це сайту “Новини по-рівненськи” розповіла обурена 32-річна рівнянка Ірина. “Двоє чоловіків та жінка сиділи та розпивали спиртне прямо на меморіалі. З ними був хлопчик років 5-7. За інших обставин я б не звернула уваги, бо там завжди сидять і п’ють усякі особи. Але коли я побачила, як один із чоловіків підхопив дитину та почав його підкидати – вирішила, що це не той випадок який можна ігнорувати”, – розповідає жінка.
Геть п’яний чолов’яга підкидав хлопчика настільки  активно та неакуратно, що дитя від переляку покрикувало. Жінка, яка вочевидь було мамою хлопчика не в’яжучи лика сказала, аби чоловік відпустив дитя, однак той став “мотиляти” хлопчиком так, що Ірині стало страшно за дитину. Саме тому вона вирішила негайно телефонувати до поліції. bz9ggvwt0dy
“Я відійшла трохи далі, аби убезпечити себе та своє дитя і стала викликати поліцію”, – каже Ірина. – “Ніхто на виклик не їхав десь біля півгодини. Я була у своєму дворі, але час від часу виглядала коли ж приїде поліція. Потім мені передзвонили та перепитали де саме сидять п’янички і чи сидять ще взагалі, тож я розповіла їм усе ще раз”.
За хвилин 5 після дзвінка приїхала поліція. Завбачивши правоохоронців компанія встала та пішла алеєю геть. Оскільки там сиділа ще одна група людей, то спершу патрульні підійшли до неї… як відбувались події далі рівнянка не знає. Тому ми звернулись до патрульної поліції та поцікавились чи все ж таки потрапила в поле зору вище вказана компанія та отримали наступну відповідь:
“Виклик був “До жінки чіпляються невідомі”. Патрульні прибули за 4 хв. На площі біля пам’ятника виявили компанію. Серед них була жінка з дитиною, яка і заявляла. Після встановлення особи жінки і дитини їх відправили додому, бо час був пізній, а патрульні переключилися на інший виклик про невідому особу (з тієї ж компанії), яка лежала в стані алкосп’яніння неподалік. До слова, компанія спиртного при патрульних не вживала”.gtdyp2eir-u
Вочевидь, описані ситуації рівнянкою та патрульною поліцією – це два різні виклики. Як розповідає прес-офіцер Патрульної служби Рівного Оксана Юрченко таких викликів у місті сотні тому всіх і не пригадати, особливо, якщо виклик обходиться профілактичною бесідою.
Та й справа власне не у тому запам’ятав з патрульних хтось той випадок чи ні… “Було б добре аби рівняни почали врешті реагувати на такі ситуації. Бо ж усім якось байдуже… А мені от таких дітей шкода до щему в серці. Нехай люди повідомляють про такі випадки у поліцію. Бо такі ось “батьки” може почнуть думати, чи брати дітей на п’янку, чи може бабусям лишати, чи може і не пити взагалі у громадських місцях… “, – каже небайдужа рівнянка, та додає. – “У будь-якому випадку, добре буде, якщо поліція час від часу буде навідуватись туди, бо там прямо місце для пікніка всяких недолугих сімейних пар, які люблять посьорбати пивко і горілку на прогулянці з дітьми. Там територія зручна – діти собі граються, а батьки пиятикують. Та й взагалі частенько небайдужі до алкоголю особи проводять свій вільний час”.
643glkbu9uc 7vloplowlqm
Вікторія Малецька
(фото зроблені на наступний день і не мають прямого відношення до описаної ситуації)
2 173 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 7 =