9 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей вибороли рівненські спортсмени-інваліди на Кубку України з легкої атлетики.
Змагання проходили у місті Кропивницьк з 14 по 16 липня серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумово-фізичного розвитку.
В даних змаганнях приймали спортсмени з усіх областей України. Збірну команду Рівненщини представляли 11 спортсменів.
Нагороди Рівненських спортсменів
 Спортсмени з ураженнями ОРА штовхання ядра
1 місце – Роман Новак (підтвердив норматив майстра спорту України), тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.; F – 44
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.
2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
Метання диску
1 місце – Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
1 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
3 місце – Олег Товкач, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
Метання спису
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
3 місце – Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
Біг 100 м
2 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.
Біг 800 м
1 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.
Спортсмени з вадами РФР біг 100 м
2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
Біг 200 м
2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
Стрибки у довжину з розбігу
3 місце – Холод Оксана, Т/F – 20,  (виконала  розряд КМСУ ), тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
Спортсмени з вадами зору біг 100 м
2 місце – Бондарчук Валентин, Т/F – 13,  (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
Біг 200 м
2 місце – Бондарчук Валентин Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
Стрибки у довжину з розбігу
3 місце – Бондарчук Валентин, Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
Штовхання ядра
2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
Метання спису
2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
Метання диску
3 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
 Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
725 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 16 =