Залучити від 60 до 250 тисяч євро зможуть конкурсанти Програми територіального співпраці «Білорусь-Україна», фінансованої ЄС.

Аби отримати європейський грант, необхідно розробити транскордонний проект, щовтілюватиметься представниками обох країн. Загальний бюджет програми «Білорусь-Україна» становить 3,3 млн. євро. Нею охоплено Чернігівську, Київську, Житомирську, Рівненську та Волинську області України, а також Гомельську та Брестську області Білорусі.

Про це йшлося у рамках інфо-дня з нагоди відкриття конкурсу, що відбувся у Рівненській ОДА.

«Дана Програма – це чудова можливість покращити співпрацю між областями двох країн та реалізувати суспільно важливі проекти, – зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко. –  Сподіваюся, що Рівненщина достойно представить свої напрацювання, адже це шанс поліпшити як життя людей, так і розвинути регіон».

У ході інформаційного дня експерти Програми детально роз’яснили, хто і на яких умовах може взяти участь у конкурсі грантових проектів, як заповнити заявку на участь, на який бюджет можна розраховувати і які проекти мають шанс отримати фінансування ЄС. 

У рамках програми будуть профінансовані проекти, спрямовані на підтримку бізнесу, підвищення туристичної привабливості, захисту довкілля. До пріоритетних напрямків програми також входять енергозбереження, спільне використання відновлюваних джерел енергії та управління відходами, профілактика захворювань і рання діагностика, соціальна інтеграція інвалідів, збереження культурної та історичної спадщини, зміцнення співробітництва в галузі культури і спорту.

Бюджет проектів може становити від 60 до 250 тис. євро. При цьому, частка коштів, наданих ЄС, становить 90% від вартості проекту. Решту 10% має оплатити конкурсант чи його партнери.

Проектні пропозиції в рамках програми Білорусь – Україна прийматимуть до 19 квітня 2016 року.

Детальніше ознайомитися із умовами конкурсу можна за посиланням

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ ОПЕРАТИВНИКИ ЗАТРИМАЛИ СЕРІЙНИХ КРАДІЇВ

На Рівненщині крайова команда УНСО провела недільні тренування

До Рівненщини з’їдуться слабозорі дзюдоїсти з усієї України

В Рівному активістів вчитимуть писати проекти та управляти в неурядових організаціях

Підприємства Рівненщини впроваджують міжнародні стандарти якості

НА РІВНЕНЩИНІ ПЛЕМІННИК ДО СМЕРТІ ПОБИВ ДЯДЬКА

Мешканець Острозького району відмовився проходити військову службу піч час мобілізації

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ОБСТАВИНИ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ ОБІКРАЛИ КАПЛИЧКУ

НА РІВНЕНЩИНІ ЧЕРЕЗ БОРГ ЗА ГОРІЛКУ ЧОЛОВІК ПІДРІЗАВ ОДНОСЕЛЬЦЯ

Теґи:
714 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 10 =