парфуми1

У Рівному назріває чергова епопея із забороною концерту. Цього разу під приціл попав захід, який щорічно організовує “Мегаподія”, зокрема гурт “Мозгі” та безпосередньо Олексій Потапенко.
Сьогодні з проханням не пускати російських артистів до Рівного, на сесії Рівнеради, звернувся рівненський музикант Дмитро Яремчук.
Роман Яворський відповів, що  гурт “Мозгі” в Україні не заборонений, і в Рівне він ворогів не возить. Уже більш розгорнуте звернення до Дмитра Яремчука керівник “Мегаподії” оприлюднив у себе на сторінці у Фейсбуці:
Цей пост про те, як палкий «патріот» забороняє концерти в Рівному, але водночас виступає на одній сцені з гастролюючими по Росії артистами.
Згадую концерти у Рівному гурту «PUR:PUR» кавер-групи AС/DС, співака Монатіка. Ці артисти без проблем виступили в Рівному, не зважаючи на те, що неодноразово співали в країні окупанта в 2016-17 рр. І нікому діла до цього не було.
Проте настав момент, і такий собі рівнянин Дмитро Яремчук
вирішив, що він громадський діяч. І чоловік цей зібрався не бабусь через дорогу переводити, не котиків з дерев знімати, і навіть не з корупцією боротися. Дмитро озвучив намір блокувати виступи цьогорічних колективів концерту «Мегаподія».
Цей чоловік із кількома своїми дружками, заради власної популярності та втіхи, хоче зірвати щорічний сімейний захід, не спитавши думки тисячної публіки. Думки рівнян, які мають право самостійно обирати ту музику, яку слухати, та свідомо обирати ті концерти, які відвідувати.
Більше того, коли організатори визначали артистів на п’яту (!) «Мегаподію», нашою командою заздалегідь проводилося відкрите опитування серед рівнян в найбільшій спільноті міста «Типове Рівне», кого хочуть бачити на концерті. І саме більшість обрала гурт «Mozgi». До того ж, цей гурт в Україні не заборонений і за останній рік – з часу минулорічної Мегаподії – в Росії не виступав. Вони наразі активно виступають в турі і публіка із задоволенням приходить на їх виступи. Тоді в опитуванні взяли участь близько 10 тисяч людей.
Зазначу і про те, що Дмитро, який вимагає заборони концерту «Мегаподія», сам приховує той факт, що невдовзі виступатиме зі своїм маловідомим гуртом «The CRABS» на фестивалі «Тарас Бульба» разом з колективами, які залюбки їздять до Росії розважати «північного сусіда». Мова йде про гурти «Cherry Merry», який виступав в РФ раніше, та гурт «Infected Rain», який виступатиме в місті Ярославль (Росія), 1 липня у рамках якогось там «Доброфесту» напередодні фестивалю «Тарас Бульба». Інформація про це дуже чітко зазначена на сайті цих артистів.
Так що це, пане Яремчук, подвійні стандарти? Як же ти зможеш вийти на одну сцену із музикантами, які розважають агресора? Чи, можливо, це справа особиста, де й із ким співати?
Коли ти вже піднімаєш питання права виступу артистів в Рівному (хоча стоп, я перепрошую: а хто тобі давав таке право?), то й у власній творчій практиці дотримуйся такої ж позиції. А взагалі, рекомендую не будувати власний піар на таких тонких речах, як патріотичні почуття людей, люди не оцінять награного патріота. Та й не в цьому полягає любов до України.
Не ображайся, Дмитре, на мою риторику. Просто я, поруч з тобов, відчув себе санітаром у дурдомі. Дай тобі Боже мудрості.
А, можливо, Дмитрові Яремчуку слід послухати гурт MOZGI
і таким чином їх у нього прибавиться? ))18839282_1301739729894453_7592776725990125240_n

 

 

1 337 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 3 =