PM510image002З ініціативи громаської ради при УМВС України в Рівненській області, спільно з Рівненською єпархією УПЦ та з допомогою рівненських меценатів відбулася чергова поїздка у зону АТО, щоб підтримати військових та мешканців окупованих територій.

Активісти завезли допомогу військовим та мешканцям зони проведення антитерористичної операції. Допомога військовим була адресною. Мова йде про один з танкових підрозділів, водночас під час поїздки волонтери допомагали і військовим на блокпостах. Також продукти передали тим, хто живуть в містах по лінії фронту та дітям з притулку.

– Коли відправлятимуть до армії мобілізованих шостої хвилі?

– Сама поїздка в зону АТО зайняла 5 днів. Ми раділи тому, що спільними зусиллями зібрали більше 100 тисяч гривень за які придбали амуніцію, продуктові пайки. А небайдужі мешканці області віддали зі своїх запасів більше 4 тисяч банок консервації, – ділиться спогадами голова громадської ради при УМВС України в Рівненській області, громадський активіст Олександр Зайчук. – В нас було чотири буси повністю завантажені. І це заслуга всіх, хто підтримує армію і не забуває про тих, хто проживає у зоні бойових дій.

Волонтери, активісти та духовенство побували на “лінії фронту”. А саме у Слов’янську, Краматорську, Авдіївці та навіть у Мар’янці, де, до слова, нині йдуть найзапекліші бої.

Люди, які живуть у стані війни не чекали побачити на своїх порогах волонтерів з Західної України. Водночас Олександр Зайчук розповідає, що ми програємо інформаційну війну з Росією. Адже в тих містах та селах слухають радіо ДНР та ЛНР. Влада не поспішає вирішувати це питання і працювати над тим, щоб люди чули правду. Проте активіст переконує, що не варто покладати рук, а працювати далі і допомагати нашим мужнім захисникам та людям, які потрапили у складне становище і живуть у стані війни.

Саме тому з Божою поміччю розраховують на те, що вже у серпні відбудеться чергова поїздка в зону АТО, щоб завезти допомогу війсбковим та мешканцям.

 PM120image001

Ольга ДАНИЛЮК

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

На обліку у Рівненському обласному військкоматі перебуває майже сім сотень учасників АТО

Владика Іларіон у місті Райне (Німеччина) провів зустріч із Товариством допомоги східній Європі

Байкери зі всієї України провели на Острожчині мотофест

Що “передають” засудженим Катеринівської колонії…

Сьогодні у Рівненському районі – День жалоби

Як відправити дитину до “Артеку”

tomat_green-01

562 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 12 =