Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області виявили факт розтрати майна в особливо великих розмірах службовою особою одного із Товариств, що займається продажем сільськогосподарської техніки. Рівнянину повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Будучи матеріально-відповідальною особою, працівник Товариства укладав договори купівлі-продажу техніки та запчастин за завищеними цінами. За період із квітня по серпень 2014 року, діючи умисно та з корисливих мотивів, посадовець розтратив майна суб’єкта господарювання в особливо великих розмірах на загальну суму 322 661 гривню.

Слідчий СВ Рівненського МВ УМВС повідомив працівнику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Слідство у провадженні триває.

 Повідомляє СГЗ УМВС України в Рівненській області (за матеріалами УДСБЕЗ УМВС)

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”НА РІВНЕНЩИНІ ПОСАДОВЦІ СІЛЬРАДИ П’ЯТЬ РОКІВ ПІДРОБЛЯЛИ ДОКУМЕНТИ

 tomat_green-01

Теґи:
358 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × один =