42-річний рівнянин створив у власній квартирі штучну теплицю з усім необхідним обладнанням – ультрафіолетовими лампами, датчиками температури, вентиляторами, а стіни обклеїв фольгою для підтримання тепла. «Теплицю» зачиняв на ключ і нікого з членів сім’ї туди не впускав.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області співробітники ВБНОН УМВС України в Рівненській області під час слідчих дій правоохоронці вилучили близько 200 грамів канабісу, який відправили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Це виявились лише залишки, оскільки чоловік «зібрав врожай» наприкінці червня і новий висадити ще не встиг

Міліціонери освідчили Олексія на стан наркотичного сп’яніння. Згідно лікарської довідки чоловік перебуває у стані наркотичного сп’яніння від марихуани.

Як пояснив зловмисник він протягом тривалого часу вирощував у квартирі полуниці. Звідки у нього висушені наркотичні рослини він не знає. А стан свого одурманення пояснює, що вчора курив сигарету.

Міліціонери під час огляду Олексія вивили на його мобільному телефоні відеозаписи на яких чітко видно, як він вирощував рослини коноплі у кімнаті квартири і як у подальшому їх сушив, важив та фасував у пакети.

— Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, — зазначив начальний ВБНОН УМВС України в Рівненській області майор міліції Ігор Крутій. — Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

PM58image001

PM460image005

PM807image006

619 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + вісімнадцять =