9mo2DIueTU8Я не знаю людини, яка б не хотіла завжди бути в хорошому настрої, але так складаються обставини, що не завжди стається так, як хочеться. На превелике щастя є в нашому суспільстві люди, які створюють позитивну атмосферу і дуже вдало виконують свою роль – це команди «Ліги Сміху». Вони за короткий проміжок часу можуть «наситити» кожного хто прийшов відвідати захід високим настроєм, який протримається довго, а посмішка не скоро зійде з облич.A2nd3UB1zUU

Отож, сайт «Новини по-рівненськи» просто не зміг не завітати на 1/8 фіналу «Ліги Сміху- Захід» у Рівному. Редакторами Ліги були призначені Дмитро Голубєв і РустемЕмірсалієв — актори телепроектів «Країна У», «Казки У», колишні учасники телевізійних команд КВН. До складу команди тренерів увійшли актори — учасники телевізійних проектів «Країна У», «Казки У», студії «Мамахохотала», студії «Магарич» та сценаристи телеканалу «1+1».
cjexMOdXKRYУчасть 30 квітня брало п’ять команд, які «дожили» до 1\8 фіналу:
1. Ляпас (Тернопіль)
2. Наш формат (Кам’янець – Подільський)
3. Без мандата (Ужгород)
4. i love Валера (Полтава)
5. Квартет+ (Житомир)
6. Загорецька Людмила Степанівна (Львів)
Якби не прикро звучало, але завжди є переможці й переможені тому залишити Лігу все ж довелось одній із команд. Вибули сьогодні «Без мандата (Ужгород)», котрі отримали найменшу кількість голосів, тобто кульок, які піднімали до гори членам журі, всі інші команди залишились добувати перемогу. Тема, завдяки якій команди мали можливість випередити одна іншу в 1\8 фіналу: наукова.
Відвідувачам заходу вдалось почути якісний і позитивний гумор, тому в кожного була посмішка на вустах і ніхто не хотів покидати Міський палац культури “Текстильник” в якому відбувалося дійство, адже гумору багато не буває, тим більше хорошого. По закінченню гри глядачі мали змогу взяти автографи та сфотографуватися з відомими людьми.

FwDhn525E2w

Лариса Качановська

564 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 10 =