Багато метрів нового якісного кіно рівняни зможуть переглянути в рамках фестивалю «Нове британське кіно». В обласній бібліотеці для молоді представлять найбільш вагомі та визнані фільми Сполученого Королівства. за підтримки Britich Council Ukraine та кінодистрибуторської компанії «АртХауз Трафік». Фестиваль стартував з показу фільму «ЕМІ» присвячений британській легенді поп-музики Емі Вайнгауз, який отримав в 2016 році премію «Оскар» за кращий документальний повнометражний фільм.
Цієї неділі демонструвався комедійний бойовик «Війна проти всіх» режисера Джона Майкла МакДона. Дія фільму відбувається в штаті Нью-Мексико. У центрі сюжету двоє корумпованих поліцейських, які, користуючись своїм службовим становищем, шантажують злочинців і отримують взамін гроші. Але незабаром на шляху головних героїв зустрічається той, хто приймає умови їхньої гри і готовий дати жорстку відсіч…
Стрічка потішила глядачів, бо незвичні пригоди, «чорний гумор» та яскраві події змусили їх забути про все і поринути у світ кіно разом з героями фільму.
Повідомляє методичний відділ РОБМ
349 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + тринадцять =