До Великомежиріцької школи-інтернату завітали члени Рівненського клубу Ротаракт з метою облаштувати територію закладу. Розпочали ротарактівці з дитячого майданчику.

«Спочатку ми вирішили впорядкувати дитячий ігровий та спортивний майданчики, пофарбували лавки для відпочинку у патріотичні кольори нашого прапору, пофарбували паркан біля майданчика», – розповіла активний член клубу Тетяна Карцева. – «Роботи виявилося багато і ми плануємо через вихідні продовжити фарбування та облаштування території».

Члени клубу розповідають, що паралельно ведуться роботи щодо бетонування основних доріжок в закладі. За допомогою керівництва школи вже замовлено пісок та цемент. Планується поставка щебеню в найкоротші терміни.
«Влітку такі роботи виконувати найзручніше, адже вихованці закладу роз’їхалися на канікули по санаторіях та літніх таборах, тому є можливість без перешкод закінчити будівельні роботи без шкоди для здоров’я дітей», – каже Тетяна Карцева.

Переймаються ротарактівці не лише умовами життя дітей а й їх психоемоційним станом та соціальною адаптацією.
Пані Тетяна розповідає, що діти не завжди охоче йдуть на контакт, але ротарактівці, намагаються будувати з ними дружні стосунки через часті візити, вікторини, ігри та спільні свята. Для цього члени клубу організовують та проводять розвиваючі ігри та екскурсії. З цією ж метою провели два благодійних концерти Music for Kid’s happiness за участю провідних рівненських гуртів та гостей зі Львова та Києва.
«Ми дуже вдячні всім, хто відвідав наші концерти і посприяв благодійний справі. Будемо і надалі тримати Вас в курсі зробленої роботи», – запевнила пані Тетяна

_mlvv2AiF7Q 1IfhZatJplY e78a6u6lFqo ff9YztGXcso hXytsZIEkSQ

681 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =

НОВИНИ