Чоловіка, який ухилявся від суду, затримали транспортні правоохоронці на залізничному вокзалі станції Рівне. В ході роботи фільтраційної групи на вокзалі співробітники транспортної міліції відразу звернули увагу на даного громадянина і вирішили підійти з метою перевірки документів.

В чергову частину ЛВ на ст. Рівне було запрошено громадянина для встановлення особи. Результат перевірки показав, що він знаходиться в розшуку. За допомогою комп’ютерної бази даних в лічені хвилини вдалося встановити особу чоловіка.

На західних рубежах країни чоловік появився в надії сховатися від покарання. Однак втікач не врахував пильність транспортних правоохоронців. На перший погляд, добре одягнений чоловік середніх років не викликав підозри. У зв’язку із заходами безпеки на стратегічних об’єктах залізниці були підвищені міри безпеки.

Офіційно 44-річний житель міста Котовськ, був оголошений в розшук, як особа, яка переховується від слідства та суду по кримінальному провадженні за злочин передбачений ч.2 ст.185 КК України «Крадіжка». Про факт виявлення розшукуваної особи було повідомлено ініціатора розшуку.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці

tomat_green-01

619 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =

НОВИНИ