Новітню історію України поповнюють славні імена людей, котрі  мужньо боронили і продовжують боронити цілісність нашої держави на Сході. У їх числі і житель села Пісків Андрій Каплун. У 2014-2015-роках наш земляк у складі 3-го батальйону 80-ї ОАМБ воював із загарбниками України, російськими найманцями, зокрема, брав участь у захисті Донецького аеропорту, представлений до «Ордену мужності ІІІ ступеню» наказом Президента України Петра Порошенка.
За проявлену мужність, самовідданість і високий професіоналізм, відважний «кіборг» був нагороджений медаллю «За участь в бою»  громадською  організацією «Об’єднання патріотів «Сильні духом»». Нагорода була доставлена у 19-ту державну пожежну-рятувальну частину Головного управління ДСНС України міста Костопіль, де сержант служби цивільного захисту Андрій Каплун служить  диспетчером.
Церемонія вручення медалі відбулася у християнське свято, в день «Андрія Первозванного» за участі керівництва Костопільського районного сектору та пожежно-рятувальної частини, а також голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Михайла Пацурківського та члена правління цієї організації, учасника АТО Віталія Левчука.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
296 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =