IMG_5497.JPG  31 січня в гості до рятувальників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини завітав відомий на Володимиреччині та за її межами меценат та благодійник Віктор Ничипорович М’ялик.
Від нього в якості допомоги рятувальники отримали шість комплектів сучасного бойового одягу англійського виробництва. Ця допомога без перебільшення дуже актуальна, адже саме спеціальний бойовий одяг безпосередньо захищає вогнеборців від небезпеки у надзвичайних ситуаціях різного характеру і від його якості може залежати життя та здоров’я рятувальника.
А даний сучасний бойовий одяг англійського виробництва хоч і бувший у використанні, проте має хороший стан, сучасний дизайн та виготовлений з якісного матеріалу.
Вогнеборці зазначають, що одяг зручний та якісний, але справжню захисну функцію вони випробують при виконанні службових обов’язків. Хоча, як побажав Віктор М’ялик: «Нехай у вас таких викликів буде якомога менше, а надана форма використовувалася лише на тренуваннях».
Оглянувши наявне спорядження Віктор М’ялик поцікавився особливостями роботи рятувальників, а також запитав, яка ще допомога потрібна та пообіцяв надалі сприяти в покращенні оснащення вогнеборців.
Повідомляє Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 14 =