21 серпня до Служби порятунку за номером 101 звернулася адміністрація дитячого садочку №46 міста Рівне. Педагоги розповіли, що у них на території виховного закладу, поблизу дитячого майданчику, на гілці дерева оселився бджолиний рій. Прогулянка малечі у даному місці була небезпечною. Освітяни вирішили попросити допомоги у рятувальників.

    Фахівці Держслужби з НС на дане звернення відреагували миттєво залучивши до проведення даної операції кваліфікованого спеціаліста-бджоляра та спеціальну пожежну техніку, адже йшлося про безпеку дітей. Бджоляр одягнув спеціальний костюм та озброївшись необхідним спорядженням за допомогою пожежного підіймача дістався до місця оселення бджолиного рою. Чоловік обережно зняв бджолину сім’ю та помістив її у спеціально приготовлений контейнер.

   Рятувальники переконавшись, що під час прогулянки дітлахам вже нічого не загрожуватиме, сповістили про це керівника виховного закладу. Завідувач, у свою чергу від імені колективу вихователів дитячого садочку щиро подякувала за оперативну та кваліфіковано надану допомогу.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

405 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один − 1 =

НОВИНИ