парфуми 1

ІІ-ий щорічний Забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» відбудеться сьогодні у Рівному. Цьогорічний захід присвячений збору коштів на лікування 11-річного хворого рівнянина Іллі Герасимюка.
Рівненський клуб бігу «Rivne Running Club» закликає усіх небайдужих допомогти сім’ї Герасимюків. Будь-яку суму коштів можна перерахувати на картковий рахунок мами Іллі – Вікторії Герасимюк: Приватбанк, 5457 0822 3445 7658 (Герасимюк В. О.).
Щоб взяти участь у Забігу потрібно прийти на Майдан Незалежності з 14.00 до 16.30, знайти намет Rivne Running Club, пройти реєстрацію, яка коштує 125 гривень, і стартувати в одній із трьох на вибір дистанціях: 1,1 км, 5 км, 10 км.
Кожен зареєстрований учасник отримує: стартовий номер, футболку-вишиванку, наплічник, медаль фінішера, воду «Моршинська», йогурт «Молокія» та інші приємні подарунки.
Маршрути забігу будуть такими:
1,1 км – старт від перехрестя вулиць Соборної, Міцкевича та Чорновола – рух по Чорновола – далі розворот в районі супермаркету «Вопак» і тоді рух в зворотному напрямку з фінішом на місці стартц.
Коло бл. 2,5 км: старт від перехрестя вулиць Соборної, Міцкевича та Чорновола – рух по Чорновола – поворот на Ст. Бандери і рух в сторону кафе «Бруклін» – поворот на вул. Кн. Ольги і рух в сторону Покровського собору – поворот на вул. Соборну і рух до лінії старту біля Майдану Незалежності.
Відповідно, ті хто зареєстровані на дистанцію 5 км подолають 2 кола по 2,5 км, 10 км – 4 кола.
Рух цими вулицями буде перекритий 24 серпня з 17.00 до 18.30.
Генеральним спонсором Забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» є «АВТОПАРК» на Київській, 101 А.
Преміум спонсорами заходу: торгова марка GERA, Житловий комплекс «На Щасливому» та компанія «Ель Рой».
Спонсори заходу: торгова марка «Молокія», питна вода «Моршинська».
Захід організований за підтримки та сприяння Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради.programa реклама реклама
885 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 2 =