фото ілюстративне

фото ілюстративне

До уваги жителів Рівного!

У відповідності до рішення засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху м. Рівне на сьогодні влаштовуються пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки в районі розміщення загальноосвітніх шкільних навчальних закладів міста.
Державтоінспекцією узгодженні схеми влаштування пристроїв примусового зниження швидкості по вул. 24 Серпня (Рівненська українська гімназія, НВК № 2), вул. Дворецька (Рівненська гуманітарна гімназія № 7), вул. Орлова (НВК № 12), вул. Олени Теліги (ЗОШ № 20), вул. Павлюченка (НВК № 26), вул. Пушкіна та Остафова (Спеціалізована школа № 15).
Водночас у ході проведеною Державтоінспекцією перевіркою встановлено, що поверхня вищезазначених пристроїв не є жовтого кольору та на підходах до них не нанесена дорожня розмітка 1.22, не встановлені попереджувальні та заборонні дорожні знаки у відповідності до узгодженої схеми. Крім цього, розміри окремих пристроїв не відповідають узгодженим проектним рішенням по їх влаштуванню.
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху відділенням ДАІ з обслуговування м. Рівне направлені вимоги комунальним організаціям міста щодо усунення виявлених недоліків.
Працівники Державтоінспекції звертаються до водіїв транспортних засобів бути уважними при проїзді вищезазначених ділянок вулиць.

Про це повідомляє Світлана Марко з прес-служби УДАІ на своїй сторінці у Фейсбук

tomat_green-01

455 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 16 =

НОВИНИ