Це фото ми зробили не десь на Марсі, а на вулиці Коновальця, на кінцевій зупинці 65-ї маршрутки. Ось такий вигляд має ця зупинка і газон позаду неї «завдяки» водіям «Санкому».

 18148

   Щоб забрати сміття з контейнерів на алеї позаду зупинки, вони їдуть до сміттєвих баків не по самій алеї, а переїжджають через тротуар і газон. Минулого тижня в середу мешканці довколишніх будинків, котрі добираються зранку на роботу 65-ю маршруткою, прийшли на зупинку і побачили страшну картину. Раніше там були просто роз’їжджені колії на газоні, а тепер сміттєвоз, очевидно, загруз і буксував у розмерзлій землі, от і сплюндрував не тільки сам газон, а й тротуар на зупинці. Машина вирвала і затягнула в болото-місиво, що утворилось на газоні, бордюри та обламала край асфальту.

    І ніхто не поспішив ліквідувати це свинство. В наступні дні на зупинці нічого не змінилося. Як можна так працювати? Чому підприємство, яке має залишати після себе порядок, чинить бардак?

    А ще хочу запитати, куди дивиться жек нашого мікрорайону? Чому він не протестує проти такого вандалізму на своїй території?

1814918150

       Віра ПЕТРИКІВСЬКА, від імені обурених мешканців вулиці Коновальця

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

658 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =